סטרייק: כל הפאשניסטות בקראש על התיק הזה

כנראה שגם אתם נתקלתם לאחרונה בתיק הבאולינג של פראדה, בעל הצורניות המעוגלת, הידיות הקצרות ואווירת הווינטג' האופפת אותו. המחיר שלו לא פשוט לעיכול, אבל נראה שלמאות סטייליסטית ברחבי הרשת זה לא ממש מזיז

מאת  | ‏ 12 מרץ 2020
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Xenia Adonts (@xeniaadonts) on

כולנו כבר די מורגלים לתהליך. פעם בכמה חודשים תיק ממותג אחר מתנפץ בקול תרועה אל תוך היקום הוויראלי, ומסמן מעמד ברור כאביזר הנכון לעונה, על ידי משפיעניות רשת שמציגות את התוספת החדשה למלתחה.

אחרי מתקפת ה"סאדלים" של דיור, ולא מעט להיטים מתחלפים בחסות בית האופנה בוטגה ונטה, מגיע תורו של תיק הבאולינג של פראדה לכבוש את הזירה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on


התיק הזכיר, שאי אפשר לרפרפש בימים אלו את הפיד מבלי להיתקל בו, הוא חידוש לדגם שבית האופנה הציע כבר לפני 20 שנה. גם אז, סחפה הצורניות המיוחדת שלו חובבות אופנה רבות, ורשימות המתנה מרשימות התקבצו סביבו.

התיק מתבסס על תיקי הבאולינג משנות ה-20 של המאה הקודמת, שנוצרו על מנת לאפשר נשיאה נוחה של כדורי המשחק. ההחלטה להתחקות אחר ההילה הוינטג'ית התבררה כנכונה, ולאחר שהגרסה החדשה הוצגה על מסלולי תצוגת הריזורט של בית האופנה האיטלקי לשנת 2020, החלה ההתעניינות הצפויה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MoonstoneVintageLA MSV (@moonstonevintagela) on


התיק בעל השוליים המעוגלים ורצועות האחיזה הקצרות מגיע בשלוש פרשנויות מונוכרומטיות (חום, ורוד ושחור), אך המעניינות יותר הן אלו המשלבות שני צבעים כמו שחור ולבן, ורוד ולבן או חום ולבן. מחירו לא לכל כיס, והוא עומד על כ-7,200 שקלים.

באמצעות ההאשטאג PRADABOWLING# אפשר לעקוב מקרוב אחר מתקפת הבאולינגים החדשה שמשגעת את האינסטגרם. בין השמות שכבר הצטלמו עם התיק, העלו, תייגו וזכו למטר של תגובות אפשר למנות את קיארה פראני, ג'ני וולטון המזוהה במיוחד עם סגנון וינטג'י מתוחכם, ג'ילדה אמברוסיו מ"דה אטיקו", ויקטוריה היילברונר ועוד רבות אחרות. הן כמובן לא צריכות להיכנס, כמו שאר המתאבססות, לאף רשימת המתנה אלא קיבלו אותו במסגרת שת"פ כזה או אחר במתנה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Leaf Greener (@leaf_greener) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Prada (@prada) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Susie Lau (@susiebubble) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Savina Chow (@savina_chai) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ploi Horwang (@paloyh) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jenny Walton | New York (@jennymwalton) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Julia Haghjoo (@juliahaghjoo) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Giorgia Tordini (@giorgiatordini) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @caillouinspo on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tina Leung (@tinaleung) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tammy (@tammysbazaar) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by SivA (@siva_shen) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by C H E R R Y G U N (@cherrycherrygun) on

השאירו תגובה