החורף עוד כאן, ואלה הסוודרים שבא לנו ללבוש עכשיו

בשיא הקור הם מביאים איתם ניחוחות וינטג'יים ואווירה קלילה – הסריגים המעוטרים ברקמת פרחים הם בדיוק מה שדרוש עכשיו, ולנו יש את כל ההשראה שצריך כדי ליישם את המגמה בהצלחה

מאת  | ‏ 20 פברואר 2020
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tach Clothing (@tach_clothing) on

ממש לא מזמן כתבנו כאן על ההיסטריה סביב קרדיגן הפרחים של המעצבת אלסנדרה ריץ'. הקרדיגן הצמרירי והיוקרתי, שנלבש עלי יד מובילות דעה כמו קנדל ג'נר וז'אן דאמס, התגלה כסנונית חיננית של טרנד הרבה יותר רחב.

בדיוק בשלב הזה של העונה הקרה, כשמגרת הסוודרים החלקים מתחילה טיפה למצות את עצמה (לא באמת, אבל יש בקרים שכנראה זו התחושה), הסוודרים הרקומים מתחילים להסתמן כבחירה שוברת שגרה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on


רקמות הפרחים עם התחושה הווינטג'ית נמצאות גבוה ברשימת המאפיינים של הטרנד הזה, ואותו הקסם הילדותי והתמים שנושב מהקרדיגן של ריץ' הוא בדיוק מה שגם שאר הפריטים הנכללים בקטגוריה הזו מבקשים לנכס.

זארה, איך לא, מיהרה לתרגם את ההייפ סביב הקרדיגן היקר והטרנדי של ריץ' לגרסה שתקרוץ להמונים ועל מדפיה כבר ניתן לאתר וסטים, גופיות-סריג וסריגים שרוכבים על 15 הדקות החמות של המגמה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Netzach Ben Yaakov (@netzach.ben.yaakov) on


את הדיבור סביב הפריט העונתי הזה מתחזק באינסטוש מותג נוסף בשם Tach. שני סריגים מהקולקציה האחרונה שלו נופלים בדיוק לקטגוריה המדוברת. האחד – סוודר מצמר מרינו עם רקמת פרחים בולטת בעבודה יד, והשני – סוודר מדגם "גרדניה", המציג רקמת פרחים יפיפייה, בעבודת יד גם היא.

בניגוד לפריטים אחרים משני הסוודרים הללו מנשבת בעיקר רוח קלאסית, כך שלמרות המחיר הלא ממש זול אולי מדובר בכל זאת ברכישה משתלמת, שתשמור על הרלוונטיות שלה גם אחרי שהמגמה תדעך.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Venice FashionStyle (@23rdapril_beclassy) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue Taiwan (@voguetaiwan) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tach Clothing (@tach_clothing) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ZARA Official (@zara) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by persephonevint (@persephonevint) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blanca Miro Scrimieri (@blancamiro) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by The Styleograph (@thestyleograph) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Netzach Ben Yaakov (@netzach.ben.yaakov) on

השאירו תגובה