פתוח או סגור: הפריט הדודתי הזה הפך להכי סקסי בארון

הקרדיגנים מתנערים מהתדמית המנומנמת שלהם, ובחסות האיט-גירלס הנכונות מוכיחים כי הם האופציה הכי לוהטת כשקצת מתקרר בחוץ. עם חולצת גולף, טי שירט או בלי כלום בכלל, זה הזמן להוציא אותם לסיבוב

מאת  | ‏ 29 אוקטובר 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

אלסנדרה ריץ' היא מהמעצבות האלו שהמפורסמות אוהבות לאהוב. משהו בנשיות הטוטאלית, בשילוב מינוני הטרנדיות הנכונים, הופך את העיצובים שלה לכאלו שקשה לעמוד בפניהם. זוהי כנראה הסיבה שאחד מהפריטים עליהם החתומה, ודווקא אחד מפתיע למדי, הפך לאחרונה לאובססיה עונתית מובילה.

על התפר שבין רומנטי-ילדותי לסקסי, קרדיגן האלפקה הסגול שלה אומץ על ידי מובילות האופנה הנכונות. חלקן לקחו אותו למקומות מסוכנים (אנחנו מתכונים אליך, קנדל ג'נר) אבל אחרות (היוש ז'אן דמאס אהובתנו) תרמו להפיכתו של הקרדיגן הצמרירי לפריט עונתי מוביל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on


הקרדיגן של ריץ' אולי מגיע בעטיפה היוקרתית הנכונה, עם הדיטיילס הקטנים שהופכים אותו ללהיט ויראלי ועם התמחור הגבוה, אבל אפשר לעשות הכרות עם הטרנד הזה גם מכיוונים אחרים.

בכל זאת, מדובר בפריט שתנאי הפתיחה שלו די קלאסיים ובכזה שמתאים בול לסתיו הארצישראלי. העונה כבר אפשר להכריז שהנטייה היא לאמץ את הקרדיגנים בגרסה הפתוחה, כשכפתוריו אינם רכוסים והוא משמש ליצירת מראה שכבות.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on


מי שפחות מתחברת למראה "הדודה מהכפר" פינת "השכנה הסקסית" תעדיף כנראה ללבוש אותו סגור, אפשר עם חולצת גולף שמציצה מתחת ואפשר גם בלי כלום.

כך או כך, שווה לתת מבט נוסף בהיצע הקרדיגנים הגדול שנמצא עכשיו ברשתות. אולי, בלי להתכוון, יירקם איזה סיפור של חורף מחמם במיוחד.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blanca Miro Scrimieri (@blancamiro) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adenorah (@annelauremais) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Therese H. (@tesshell) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by The Styleograph (@thestyleograph) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by bella hadid (@dreamybels) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elif (@thatsaleaf) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue Taiwan (@voguetaiwan) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chriselle Lim (@chrisellelim) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gabrielle Caunesil Pozzoli (@gabriellecaunesil) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adenorah (@annelauremais) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blanca Miro Scrimieri (@blancamiro) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by The Styleograph (@thestyleograph) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Streets Ahead USA (@streetsaheadusa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on

השאירו תגובה