הסלבס קבעו: כבר אי אפשר להתחמק מהמכנסיים האלה

גם כשממש קר פה בחורף, מכנסי עור או ויניל עדיין נראים לנו כמו אופציה מיוזעת, צפופה ובעיקר מוגזמת ונועזת מדי. אלא שבשלב זה כבר אי אפשר אפילו לקרוא להם "טרנד" - המראה הרוקסיטי-פאנקיסטי שלהם מככב באופן קבוע על רגליהן הארוכות של כל האיט גירלס, ונראה שהגיע הזמן לצרף את פריט החובה הזה למלתחה

מאת  | ‏ 24 אוקטובר 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by HollywoodLife (@hollywoodlife) on

זה קורה כמעט בכל שנה. איך שהטמפרטורות יורדות, האופציות לשילוב של חלקים תחתונים הרפתקניים יותר במלתחה הולכות ומתרחבות והפשניסטות, בעיקר המפורסמות שבהן, חוזרות לאופציה החביבה עליהן - מכנסי עור שחורים.

העונה, במקביל למראה הלכאורה רוקיסטי-מסורתי, מצטרפת לקטגוריה הזו בחירה פחות צפויה שלוקחת את המראות הסתווים למחוזות היותר טראשיים. במקום לדבוק במכנסי העור השחורים הצמודים (או בחלופות דמויות העור שמוצאות את מקומות לארונות של בעלות המצפון הירוק) יותר ויותר כוכבות בוחרות במראה המבריק של מכנסי הויניל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

ראשונה אך ממש לא יחידה להצטרף לחגיגה היא קלואי קרדשיאן שהעלתה לפני מספר ימים תמונה שלה חנוטה במכנסי ויניל של הלייבל הבריטי האהוב עליה House Of CB. המכנסיים העשויים מויניל קליל וסטרצ'י במיוחד מייצגים את המגמה שמשתלטת על האינסטגרם.

מאמצות אחרות שמובילות את המגמה הזו בפיד הן קיארה פראני האיטלקיה ולא אחרת מאשר היידי קלום בת ה-46 שהלכה על גרסת העור המבריק והראתה לכל הצעירות איך עושים את זה נכון בכל גיל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Splash News (@splashnews) on

כמובן שאי אפשר להתעלם מהנוכחות של מכנסי העור הקלאסיים. העונה הם מתבלטים בגווני השחור הכהים והמאמצות הרגועות יותר שלהם ילכו על גימורים לא מבריקים. קנדל ג'נר, קים קרדשיאן וסופיה ריצ'י הן כמה מהשגרירות הבולטות של המראה הזה, שאפילו קצת קשה לקרוא לו 'טרנדי'. איכשהו, יש לנו תחושה שעוד ועוד בנות, וגם כאלו שלא משתייכות לחמולת הקרדשיאן יחרשו עליו קשות ככל שנתקדם אל תוך העונה הקרה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blair Eadie / Atlantic-Pacific (@blaireadiebee) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@lottaliinalove) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Topshop (@topshop) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue Runway (@voguerunway) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Splash News (@splashnews) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vogue Runway (@voguerunway) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@lottaliinalove) on

  • וואוווו איזה פצצה המכנס עור יושב על כולן
    ( חוץ מ קים).
    בטח באופנה החורף.

    מאת: מולר |‏ 28 באוקטובר 2019 | 10:08

השאירו תגובה