אלה הנעליים הכי יפות שיש כרגע, ולשם שינוי הן גם נוחות

סוף סוף מגיע פריט-איט שיש בו הכל: הוא נראה טוב, אפשר להסתובב איתו שעות בלי לסבול, הוא ורסטילי, וגם תווית המחיר שלו סבירה (אתם יודעים, הכל יחסי) - קבלו את נעלי הבלרינה של מנסור גבריאל. הפאשניסטות כבר מאוהבות

מאת  | ‏ 4 מאי 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

אם גם לכן נדמה שנעלי הבלרינה הקלאסיות עשו לאחרונה קאמבק אופנתי היסטרי, אתן לא לבד. הנוחות המנצחת, העדינות האלגנטית והחתימה הנונשלנטית-פריזאית החזירו את הנעל האייקונית למרכז הזירה.

המותג האהוב מנסור גבריאל זיהה את המגמה והחליט להצטרף לחגיגת הבלרינות באמצעות דגם מוצלח במיוחד, שהפך במהרה לוויראלי. כמו עיצובים קודמים של המותג שהפכו ללהיטים וזכו לרשימות המתנה ארוכות, גם כאן הפרטים הקטנים והעידון הם שעושים את ההבדל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yue Jia (@jiayue9) on


במבט ראשון הנעליים אולי נראות כמו עוד נעלי בובה גנריות  שאפשר למצוא ברשתות המהירות, אך כשיורדים לרמת הפרטים, למפתח הקטן והמדויק, לסרט הקשירה ולצבעוניות המיוחדת, רואים שלא זה המקרה.

הנעליים, שמיוצרות באיטליה, עולות כ-800 שקלים. הן כוללות עקב נמוך במיוחד, עוטפות את הרגל כמו גרב ומוצעות בשמונה גוונים. יש גם גרסה עשויה חומר טבעוני דמוי עור בגוון חום שזוף מוצלח.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on


הנוכחות האינסטגרמית של הנעליים הפכה למרשימה במיוחד עם כניסתו של האביב. ליאנדרה מדין כבר הצטיידה בכמה זוגות (אחד מהם, בירוק חי, נארז לביקורה האחרון  במרקש כאורחת של בית האופנה דיור), ומובילות דעה נוספות כמו מריה ברנד גם הספיקו כבר לעשות בחירות צבעוניות לא שגרתיות. אחרות עדיין מתלבטות באיזה צבע לבחור מתוך המגוון המשגע.

ברכיבה מלאה על גל הפרסונליזציה, המותג גם מציע לשדרג את הנעליים באמצעות מונוגרמות, וכך לא מעט מהזוגות שמתבלטים ברשת מעוטרים בראשי התיבות של זו שנועלת אותם. מי שלא הצליחה להתארגן על שרשרת אות של סלין או שסתם נמאס לה מוזמנת לעבור לקראש האישי הבא. מה שבטוח, מדובר באחד כיפי במיוחד.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Man Repeller (@manrepeller) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Maria Bernad (@maria_bernad) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jenny Walton (@jennymwalton) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Harling Ross (@harlingross) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Leaf Greener (@leaf_greener) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mansur Gavriel (@mansurgavriel) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tayler Duden (@tayler_duden) on

השאירו תגובה