הכי ניינטיז שיש: זו החגורה שאתן חייבות עכשיו

אם גם לכן נמאס לראות את הלוגו של גוצ'י על המותניים של כל העולם, קבלו את הטרנד הבא: חגורת שרשרת שמתכשטת כל אאוטפיט ברגע. הפריזאיות כבר באטרף וגם בלה חדיד. עכשיו תורכן

מאת  | ‏ 15 נובמבר 2018

בלה בחגורת שרשרת של שאנל (צילום: Splash News)

בלה בחגורת שרשרת של שאנל (צילום: Splash News)

לאחר חגורות האייטיז העבות, חגורות האבזם בסגנון המערב הפרוע וחגורות הלוגו הממותגות, מגיע תורה של חגורה אחרת להדק את אחיזתה סביב הפאשניסטות. כמו פריטים טרנדיים רבים אחרים היא זורקת אותנו הישר לניינטיז, ומקבלת עוד ועוד פרשנויות שהופכות אותה רלוונטית לכאן ועכשיו.

חגורת השרשרת הפכה בתקופה האחרונה לאקססורי חם במיוחד ברשת. היא מעטרת מכנסי ג'ינס רפויים וסרבלים גדולים, נקשרת ברישול מעל שמלות וסריגים גדולים ותוסיף ככל הנראה גם טאצ' מטאלי למעילים חורפיים.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere) on

המראה שיוצרות חגורות השרשרת תלוי בגורמים רבים. הן יכולות לייצר מראה מעודן בסגנון שאנל, או בועט, רוקנרולי וגס. על מסלולי התצוגות היה ניתן לראות אימוץ מחדש של הפריט הזה ומשחק איתו.

כמובן שגרסאות הוינטג' של הביוקר נחשבות להימור בטוח. אתרים יוקרתיים שמוכרים מותגים יד שנייה ופריטי וינטג' מקוריים כמו Vestiaire collective נהנים מביקוש גבוה לחגורות הללו. שם תוכלו למצוא חגורות במחיר התחלתי של כ-1,500 שקלים, ואחרות שכבר עולות ממש כמו תיק מעצבים.  

אפשר למצוא כאלו כבר בזארוש (צילום: ZARA)

אפשר למצוא כאלו כבר בזארוש (צילום: ZARA)

כל טרנד צריך שגרירה מפורסמת וגם חגורת השרשרת מצאה לעצמה אחת אטרקטיבית במיוחד: בלה חדיד נחשבת לחובבת להוטה של החגורות הללו ומרבה לשלב אותן בהופעות שונות. לוק זכור במיוחד שלה היה זה שלבשה בשנה שעברה לאירוע של דיור והורכב ממחוך דנים ומכנסיים בגזרת קרופ שעוטרו בעזרת חגורת שרשרת משתלשלת.

כמו במקרים רבים, השגרירות הנאמנות ביותר של הטרנדים הן חובבות האופנה הקצת פחות מפורסמות. ניתן לראות איך המילייה הפאשניסטי-פריזאי, הכולל מובילות אופנה כמו אן-לור מה מורו ומעצבת התכשיטים לואיז דאמאס מאמצות בימים אלו את החגורות הללו בדרכים שעונות בול להגדרה של "טרה שיק". אנחנו נקשרנו חזק, ואתן?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sabina Socol (@sabinasocol) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Louise Damas (@louisedamas) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Stephanie Arant (@shhtephs) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by AnneLaure Mais Moreau (@adenorah) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Louise Damas (@louisedamas) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Diane Kari (@dianekari) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @lestylealafrancaise on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Musier Paris (@musierparis) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Zoe Hotuqui (@zoehtq) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Michelle Scanga (@mscanga) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ma (@lapetitevannetaise) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nineties Anxiety (@90sanxiety) on

  • החגורות האלה היו בשנות ה80 ונכנסו ממש חזק בתחילת שנות ה-2000.
    אבל ממש לא שנות ה90

    מאת: איריס |‏ 17 בנובמבר 2018 | 16:22

השאירו תגובה