נועה קירל מציגה את אחד מבגדי הים הלוהטים שראינו

הפופ-סטארית קפצה לחופשה הכרחית עם בן הזוג דניאל פרץ, ובינתיים נראה שהיא לובשת שם בעיקר בגד ים - כמו שצריך. הדגם הספציפי שמלווה אותה הוא אחד מוצלח במיוחד, עמוס מחשופים בהדפס סבנטיזי. נועה אמנם שילבה אותו (בחוכמה) עם ג'ינס, אבל נטע אלחמיסטר שמחה להדגים איך הוא נראה בשלמותו

מאת  | ‏ 17 יוני 2024

 

נועה קירל

צילום: אינסטגרם, noakirel

יש לא מעט סלבריטאיות מחו"ל שמוסר העבודה שלהן כבר הפך לסיסמה. על ביונסה, למשל, אנחנו אומרים שיש לה בדיוק את אותן השעות ביום כמו לכולנו, כדי להבהיר כמה עבודה אפשר להספיק ב-24 שעות, ועל קריס ג׳נר נהוג לומר: "השטן עובד קשה, אבל קריס ג׳נר עובדת קשה יותר".

לדעתנו הגיע הזמן לגרסה מקומית, וברור לנו מי הבחירה האוטומטית להוות השראה לסלוגן ויראלי שכזה – נועה קירל, כוכבת הפופ הכי חרוצה בסביבה.

נועה קירל ודניאל פרץ

צילום: אינסטגרם, noakirel

אבל גם לכוכבות חרוצות מגיע לנוח קצת, ואחרי ששיחררה סיגנל וקליפ חדש והופיעה בפארק הירקון, קירל התעופפה לחופשה עם הבויפרנד דניאל פרץ, לאגור כוחות לעבודה הקשה שבוודאי מצפה לה חזרה בארץ.

מהחופשה הזאת כולם מרוויחים – נועה זוכה לנוח, פרץ זוכה לבלות זמן איכות עם בת הזוג העסוקה שלו ואנחנו מקבלים תמונות של לוקים ממלתחת הריזורט שלה. מלבד כובע כתום של ז׳אקמוס שבלט בטיקטוק שהעלתה, לא יכולנו להתעלם מפריט צבעוני נוסף – בגד ים של בננהוט מדגם אמור (שמחירו 880 ש״ח), עם מחשופים מטורפים בגב, בחזה ובצדי הגוף בהדפס סבנטיז צהוב וכתום. נועה שילבה את בגד הים עם ג׳ינס, אבל באתר של בננהוט אפשר לראות את נטע אלחימיסטר מדגמנת אותו, ולהבין בדיוק עד כמה הוא סקסי.

נטע אלחמיסטר, בננהוט

צילום: בננהוט, האתר הרשמי

 

@noakirel

 

- Noa Kirel

השאירו תגובה