קפא לה התחת: קניה וביאנקה שברו את השיא של עצמם

בחירות הלבוש של ביאנקה סנסורי, אשתו של קניה ווסט, שוב מעמידות אותנו בדילמה, בעיקר סביב השאלה האם הן אכן הבחירות שלה. כי גם אפשר להעריך את האסתטיקה של הלוק הזוגי המוטרף שלהם, קשה שלא להתבאס בשביל מי שמסתובבת עירומה מתחת למעיל גשם שקוף לחלוטין

מאת  | ‏ 7 פברואר 2024
 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎BROKEN GALERIÉ‎‏ (@‏‎brokengalerie‎‏)‎‏

הסוגיה של ביאנקה סנסורי היא אחת מאתגרת למדי. תמונות ה"סטריט-סטייל" שלה לצד קניה ווסט, שמתפרסמות ברשת על בסיס כמעט יומיומי, מעוררות אי-נוחות במקרה הטוב וזעזוע מטרגר במקרה הרע. בהיכרותנו הציבורית את האדם שנישאה לו, את ההיסטוריה שלו ואת מעלליו האופייניים, קשה שלא לראות כאן מקרה מדכא למדי של אישה בתפקיד בובת ראווה, כפופה לשליטתו האסתטית המשפילה של מוח חולני. אי אפשר שלא לרצות להציל אותה.

ואולי, אנחנו אומרות לעצמנו מול חוסר האונים הזה, זה פשוט לא הסיפור. אולי דווקא הנחת הקורבן הזאת היא שפוסלת את החירות של סנסורי להתלבש ולהסתובב איך שבא לה, אולי מה שקרה כאן זה שמין סוף סוף מצא את מינו – והשניים האלה באמת נהנים ממשחק ההתערטלות הציבורית הממושך הזה.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Khrome‎‏ (@‏‎blessupkhrome‎‏)‎‏

התמונות האחרונות מבלבלות במיוחד. קניה וביאנקה תועדו בלילה באל.איי כשהם מציגים מעין דבר והיפוכו: הוא בשכמיה גדולה ועבה, וכיסוי פנים מלא ומקריפ כהרגלו. היא לצדו במעיל גשם מניילון שקוף, וזהו. במקרה של שניהם מדובר באאוטפיט פונקציונלי – אכן יורד גשם. אלא שווסט מכוסה היטב מכף רגל ועד ראש, וסנסורי חשופה לחלוטין, כפי שניתן לראות בתמונות מהזווית האחורית.

הדיסוננס בין הכיסוי האטום שלו לבין השקיפות החושפנית שלה רק מדגיש את מה שנתפס כדינמיקה מתעללת, ולצד זאת – קשה שלא לראות משהו אמנותי בתמונות הקונטרסט המוחלט הזה. עד שנחליט באיזו עמדה ביקורתית להתמקם, אנחנו חייבות לשחרר רגע את הפולניה: ביאנקה, מותק, יורד גשם. בחייאת תכסי את התחת.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט ששותף על ידי @‏‎xxlxoxvxx‎‏‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט ששותף על ידי @‏‎jeen__yuhs_‎‏‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Yebrasil‎‏ (@‏‎yebrasil_‎‏)‎‏

השאירו תגובה