כן בבית ספרנו: טרנד המכנסונים שסוחף את האיט-גירלס

אם גם אתן מסרבות לתת למזג האוויר המתחמם להפריד ביניכן לבין הטרנינג, יש לנו חדשות טובות במיוחד: הוא לא הולך לשום מקום, הוא רק מתקצר קצת (או הרבה, תלוי בקוד הלבוש). כך עושות את זה מיטב הפאשניסטות באינסטגרם

מאת  | ‏ 24 מאי 2020
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

זה הרי סידור קבוע ומוכר, סטטוס קוו ותיק: הטרנינגים נשלפים עם תחילת החורף, עוטפים אותנו באהבה חמה ונוחה לאורך העונה הקרה – בין אם רק בין כתלי הבית או גם ברגעי סטריט-סטייל כשהרוח האופנתית נושבת לכיוונם – וכשהטמפרטורות מתחילות לטפס, גם הם מטפסים אל המדף העליון בארון וממתינים בסבלנות עד הפעם הבאה.

אבל הימים, כידוע, לא בדיוק כתיקונם, והשנה נראה קשה עד בלתי אפשרי להיפרד ולהפנות עורף למי שהיה החבר הכי מנחם ונאמן לאורך תקופת הסגר, היחיד שלא העזנו לשמור ממנו מרחק של יותר משני סנטימטר גג – הטרנינג הישן והטוב, שגם זוכה, עם ובלי קשר לקורונה, לעדנה אופנתית ממושכת. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

ובכן, חדשות טובות: תקראו לנו ניר והגר, כי הרומן הזה עוד לא ממש נגמר. הוא רק מתקצר קצת. קשה לקבוע אם טרנד הסווט-שורטס באמת נובע מאפקט בגדי הבידוד שנכנסו ללבנו, או שהיה מפציע בקיץ 2020 גם בלי מגיפה עולמית, אבל מה שבטוח הוא שמכנסיים קצרים מבדים נעימים עוטפים בימים אלה בחגורת גומי מפנקת את גזרות הפוסט-קורונה הלוהטות בעולם.

החל מכוכבות-על כמו דואה ליפה או סופיה ריצ'י ועד מכתיבות טרנדים כמו קיארה פראני או אמילי סינדלב – כולן מגלות בשבועות האחרונים את פלאי הסווט-שורטס, שממש כמו אחיהם הארוכים יעניקו לכל אאוטפיט זריקה של קוליות נינוחה וחסרת מאמץ. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Annemiek Kessels (@modedamour) on

הבחירה הפופולרית מכולן היא גם הבסיסית מכולן – מכנסוני פוטר אפורים וקלאסיים, אבל נרשמת נוכחות משמעותית גם למכנסי כדורסל (היוש MJ) וספציפית למכנסוני הניילון השחורים של פראדה. אם פחות מתאים לכן להשקיע במותגי על, או בכלל – חפשו בארון של אח שלכן, או של כל בן אחר שמקפיד לכבד את קוד הלבוש הבית-ספרי. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Just Jared (@justjared) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Annemiek Kessels (@modedamour) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jess Hunt (@jesshunt2) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lauren Johnson (@discodaydream) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by alyssa coscarelli (@alyssainthecity) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by imani (@champagnemani) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Barbara Kristoffersen (@barbarakristoffersen) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MORE THAN FASHION (@asos) on

  • בחור נורמלי לא יסכים לצאת מהבית עם קצרצר כזה, אפילו לא לג'וגינג.

    מאת: דוחה |‏ 24 במאי 2020 | 21:06
  • איזה קטע, לובשות מכנסיים קצרים בקיץ????? מוזררררר

    מאת: עדן |‏ 24 במאי 2020 | 17:40
  • פאוץ' זה לא יפה

    מאת: הילד מבגדי המלך החדשים |‏ 24 במאי 2020 | 14:36

השאירו תגובה