להתלבש לזום כמו נסיכה: קייט לובשת זארה ונראית מעולה

בניסיון מוצלח להיות אחת מהעם ולא לנקר עיניים, קייט מילדטון ובעלה הנסיך וויליאם ניהלו שיחת זום מתוקשרת עם ילדים שנמצאים בבידוד. קייט בחרה סוודר של זארה שעולה קצת מעל מאה שקלים והייתה סופר לבבית וחמודה. נדהמנו לגלות שיש לה את אותו סריג גם בשמלה. אין מה לומר, הנסיכה לובשת זארה

מאת  | ‏ 12 אפריל 2020

בחירת בגדים צנועה ונכונה (צילום:  Chris Jackson לגטי אימג'ס)

בחירת בגדים צנועה ונכונה (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)


הימים משונים, החוקים חדשים, ונראה שהמפורסמים צריכים ללכת על קליפות ביצים כדי לא לפגוע ברגשות הציבור כשהם פונים אליהם מתוך אחוזות הפאר ובתי הנופש בהם הם מעבירים את התקופה ההיסטורית הזו. אחרי שג׳סטין ביבר, קנדל ג׳נר, גל גדות ועוד רבים ספגו אש לאחר שניסו להביע הזדהות עם ההמונים מבתיהם הנאים, קייט מידלטון מראה חוכמה מלכותית מהי, ובזום הראשון שלה בוחרת ללבוש משהו שאינו מנקר עיניים.

 הזום המלכותי הרשמי, ראשון עבור ויליאם וקייט, בא לתמוך באנשי חינוך ובילדי לנקשייר, שמנהלים בימים אלה בית ספר במתכונת מצומצמת מאחר שההורים עובדים במשרות חיוניות ובמערכת הבריאות. בעוד הדרס קוד של הילדים היה אוזני ארנב ורודות, ברוח חג הפסחא, ויליאם וקייט התלבשו קז׳ואלי מעט יותר, (למרות שויליאם אמר: אילו היינו יודעים מראש היינו מרכיבים את האוזניים שלנו גם).

אין מה לומר, סריג הורס עם שרוולים מדויקים (צילום: מתוך האתר של זארה)

אין מה לומר, סריג הורס עם שרוולים מדויקים (צילום: מתוך האתר של זארה)

בשיחה המתוקה, שכללה בעיקר חילופי דברים עם ילדים שסיפרו על ההורים האמיצים והעסוקים שלהם, ומילות חיזוק לצוות, הציגו את עצמם בני הזוג המלכותיים בשמות הפרטיים, ויליאם וקת׳רין, ולרגעים אפשר היה לשכוח בכך שמדובר בבעלי דם כחול מתוך ארמון.

קייט נראתה נפלא, ובחרה לגשת לשיחת הזום הראשונה שלה בסוודר שכל אחת יכולה לשים עליה את ידה, אפילו באקלים הכלכלי הנוכחי, ויותר מזה – בפריט שודאי המון נשים מסביב לעולם בטח מחזיקות בארון הפרטי. מדובר בסוודר חרדל דק ועז, עם שרוולים תפוחים. כרגע הסוודר לא קיים בהיצע החנות הישראלית אונליין, אבל בחו״ל מחירו 115 שקלים והוא זמין למשלוח. הסוודר הזה יצא לחנויות יד ביד עםשמלה מאותו חומר, בעלת אותם שרוולים, אותה לבשה קייט בצבע אדום בוויילס בפברואר האחרון, רגע לפני שהעולם השתגע, ויכול מאוד להיות שהפריטים נרכשו יחד.

הנסיכה יצאה הכי חמודה שיש (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

הנסיכה יצאה הכי חמודה שיש (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

מאוזניה של קייט השתלשלו עגילים מוכרים וממוחזרים טוב-טוב, אותם היא אוהבת, ובמקרה הזה השתלבו נהדר מבחינה צבעונית. מדובר בעגילי זהב בצורת עלים, של קת׳רין זוריידה, ועל אף המחזור, מראש אינם בעלי תג מחיר מנקר עיניים, עולים 730 שקלים וקיימים למכירה לכל המעוניינות.

הזום החמוד, שיש לקוות שהיה סיפתח לעוד מפגשים כאלה, הבהיר עד כמה ובדיוק למה קייט היא דוכסית אהובה, וכלל אפילו נזיפה קטנה של קייט לויליאם, כשגילתה שממש כמו כולנו, הוא מעביר את הימים בבית באכילת כל השוקולדים לחג הפסחא.

השמלה של זארה שלבשה לא מזמן. אותם שרוולים בדיוק (צילום: Rowan Griffiths לגטי אימג'ס)

השמלה של זארה שלבשה לא מזמן. אותם שרוולים בדיוק (צילום: Rowan Griffiths לגטי אימג'ס)

 

השאירו תגובה