לבד בבית: האיט-גירלס נותנות הצצה לבידוד מלא גלאם

זוכרים פעם שהיו שבועות אופנה, שהיינו מחפשות פינות רחוב יפות כדי לעלות אותנו לאינסטגרם? אז כל זה כבר לא רלוונטי היום. מה בכל זאת נשאר – לצלם את עצמינו לבושים יפה בלי לצאת החוצה, להתלבש תואם לילדים ולחפש פינות פוטגניות בתוך הבית. העולם החדש של האינסטגרם

מאת  | ‏ 18 מרץ 2020
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

כשגלריות התמונות משבועות האופנה האחרונים זרמו לעמודי האינסטגרם, אי אפשר היה להעלות על הדעת שתוך זמן קצר כל כך צילומי אופנת רחוב יהפכו לסוג של מצרך נדיר. כשכבר אי אפשר באמת לצאת לרחוב, וגם אין לאן לצאת עם אאוטפיטים נוצצים או מתוחכמים, הפשניסטות מהדקות חגורה ונדרשות להמציא מחדש את החוקים. איך הן עושות את זה? ריכזנו את כל הדרכים.

ביתי הוא מבצרי- פוסטים שמוקדשים לפינות דקורטיביות מרחבי הבית    

סביר להניח שחליפת המעצבים המחויטת ששוכבת בארון ומחכה לתיוג במסגרת שיתוף פעולה מסחרי תראה קצת תלושה בקונטקסט העכשווי, אבל הוואזה הדקורטיבית שנשלפה משולחן נידח בשוק הפשפשים המקומי בימים יפים יותר תצטלם היטב, במיוחד עם זר פרחים מיובש בעל ניחוח צרפתי. תקופת הקינון הביתי מאפשרת רה-אורגניזציה של המרחב האישי והנדוס של פריימים אסתטיים להפליא שלא מצריכים לבישה של אף פריט.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

תמונות 'קופסת שימורים'- פוסטים שמוקדשים לתמונות אופנת רחוב מהעבר פלוס מלל נוסטלגי רגשני

כמו קופסת  שימורים מאובקת, שבימים רגילים הייתה נחשבת לדבר הכי לא מפתה במזווה, גם תמונות העבר בתוספת כיתובי ה#TBT המתבקשים הופכות למקור פורה לתחזוק ושימור הפיד. נכון שלא מדובר באופציה היצירתית אבל איך אומרים? Desperate times call for desperate measures

ה'מיני מי' חוזר – פוסטים שמוקדשים למשפחה הגרעינית  ועל הדרך מחליפים כמה דקות יקרות של בייביסיטר

כלל ידוע הוא שתמונות עם ילדים הן מסחטות לייקים יעילות ולכן, למה לא לנצל את אינספור השעות המשפחתיות לכמה תמונות מלאות באופטימיות. בין שה'אינסטגרם-האבי' אותו אבא/בעל/.בן זוג שנדרש לצלם בעניין, או שלא, אין זמן מתאים יותר להתייצבות בלוקים מתואמים, אפילו הפשוטים ביותר, מול המצלמה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

כל האמצעים כשרים- פוסטים בהם אקססוריז או בגדים חדשים מוחלפים על ידי חפצים קיימים מהבית

סגירתן של החנויות הפיזיות והעומסים שמורגשים במשלוחים מאתרי האונליין מחייבים את הפאשניסטות להתחבר מחדש למעייני המקוריות וההומור. בהתאם, כמו שהדגימה ג'ני וולטון הניו יורקית, גם צמד קלמנטינות בשרניות יכולות לשמש כאקססורי מלא צבע, ולהחליף עגילים חדשים.

אפשר בפיג'מה – פוסטים שמוקדשים למלתחת הבית והפנאי

גם מובילות דעה שעסוקות, בנוסף לשימור הגחלת הוויראלית, בענייני דיומא חשובים (קיארה פראני, לדוגמה), מבלות בימים אלו את מרבית שעות היום בבגדי בית. רבות מהן שולפות את הטרנינגים הפחות מרופטים מהארון ואחרות שמות מבטחן בפריטים יוקרתיים שרק 'מתחפשים' לפריטי בית (שמלות חלוק סאטניות, סטים במראה פיג'מה של מותגים כמו Sleeper). האחרונים אולי לא מיישרים קו עם צו השעה הדומסטי והלא ראוותני אבל לפחות לא מעלים, כמו לוקים יקרים ותלושים אחרים, את מפלס האנטגוניזם. גווינת' פאלטרו מוזמנת לקרוא ולהפנים.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jenny Walton | New York (@jennymwalton) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Harley Viera-Newton (@harleyvnewton) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jenny Walton | New York (@jennymwalton) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

השאירו תגובה