מדרכות לוהטות: כך תנעלו סניקרס בשיא הקיץ

בחוץ חום אימים ואתן מחפשות איך לרוץ ממזגן למזגן? עדיף שתעשו את זה עם סניקרס לבנות שיזכירו שיש חיים גם אחרי יולי-אוגוסט. אז איך משלבים את הסניקרס עם שמלת קיץ אוורירית או שורטס קצרצרים? הנה כמה דוגמאות שעושות חשק

מאת  | ‏ 7 יולי 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

כשהטמפרטורות נושקות ל-40 מעלות בצל, וכל מה שאנחנו רוצות זה קצת זמן התייחדות עם המזגן, סניקרס הן לא בדיוק הדבר הראשון שאנחנו חושבות לנעול לפני היציאה מהבית.

כפכפי אצבע, סנדלים שטוחים או נעלי עקב תמיד יהוו את האופציות הראשונות לשילוב עם שמלה קיצית, מכנסיים קצרים או חצאית סליפ וטי-שירט לבנה. אבל אם פיד האינסטגרם מעיד על משהו (והוא תמיד מעיד), זה שהסניקרס הלבנות לא מוכנות לחכות בצד עד שההתחממות הגלובלית תסתיים. הן רוצות להיות חלק מהמסיבה גם ביולי-אוגוסט.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anya Martirosov (@anyamartirosov) on

אז איך להתמודד בסטייל עם נעליים סגורות כשחום אימים בחוץ? הכל עניין של מידתיות. סניקרס נמוכות ולבנות, לדוגמה, כבר מקלילות את כל העניין. לא רק שהן פחות מתחממות, הן גם הכי מתאימות לאווירת החופש והשלווה של הקיץ, וגם, בואו נודה בזה, מתאימות לכל פריט לבוש שהוא.

הסניקרס הלבנות נוסכות אלגנטיות ספורטיבית בכל אאוטפיט שהן מצוותות לו. הן הופכות כל לוק לקצת יותר מקורקע לאדמה ונונשלנטי, בדיוק מה שצריך ביום מהביל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by VEJA (@veja) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emma Hill (@emmahill) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gala (@galagonzalez) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Gasperi (@laugh_of_artist) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pénélope Goldstone (@pennygoldstone) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emma Hill (@emmahill) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sleeper (@daily_sleeper) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

  • לא מבינה את הטרנד הדיבילי הזה.
    לבנות יש כל כך הרבה סנדלים מעלפים שטוחים ועם עקב, אפשרות להתקשט בלקים מכל הצבעים… ובסוף הן הולכות עם נעל סגורה וגרביים…
    פשוט טיפשות.

    מאת: אחת ש... |‏ 8 ביולי 2019 | 13:06

השאירו תגובה