עם כל הכבוד לבלרינה: זה טרנד הנעליים שכובש עכשיו את הפיד

פחות עדין ומתקתק, יותר קלאסי ומעונב: הנעליים שמסתמנות כבחירה הנחשקת של הרגע משדרות משהו בוגר, כמעט משעמם - וזה לגמרי סוד הקסם שלהן, ספציפית כשמדובר בדגם המבוקש של מותג העל. אבל גם הרשתות כבר מיישרות קו וזורמות על נעלי הסירה בעלות חרטום השקד

מאת  | ‏ 15 מאי 2024
 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Jen Ceballos‎‏ (@‏‎endlesslyloveclub‎‏)‎‏

נעליים במראה "בית משפט" אולי לא נשמעות כמו הקטגוריה הכי סקסית שיש, אבל בחודשים האחרונות הן זוכות להילה מחודשת, דווקא בזכות האופי הפורמלי, הקלאסי והמנומנם שלהן. דמיינו חליפת מכנסים בהדפס פסי סיכה, שיער אסוף בהידוק ותיק חמור סבר בגזרת Tote, וקבלו לא מעט מהלוקים שצצים לנו עכשיו, ללא הפסק, ברשתות החברתיות.

הפעם התכנסנו לדון ביתר תשומת לב בנעלי הסירה, הנעליים שמסתמנות כאלטרנטיבה ה'נכונה' במיוחד לנעלי הבלרינה השטוחות שכבשו בסערה את הזירה.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Emme Parsons‎‏ (@‏‎emmeparsons‎‏)‎‏

ממש כמו הבלרינות הוויראליות של אלאיה, גם הטרנד הזה מתקשר לבית אופנה ספציפי: מותג העל הנחשק של האחיות אולסן, דה רואו. הנעליים עם חרטום השקד שלו הפכו למובילות הטרנד, עם ביקוש שיא מתבקש ותמחור גבוה במיוחד.

החרטום המעט מחודד, המדמה מעין סירה, הוא הפרט שמוביל את המגמה הרחבה יותר. אפשר למצוא דגמים שטוחים המייצגים את המגמה, כמו גם דגמים עם עקבים גבוהים עד נמוכים וגם נעלי סלינג-בק.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Loro Piana‎‏ (@‏‎loropiana‎‏)‎‏

הרשתות המהירות נענות גם הן בימים אלה למה שקשה לכנות "טרנד" מרוב שהוא קלאסי, וגם שם אפשר למצוא לא מעט דגמים יפים ועל זמניים שמחדדים את מה שמסתמן כמו 15 שבועות התהילה של נעלי הסירה. שוטו על זה.

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎elsa (@‏‎hoskelsa‎‏)‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Jasmine Tookes‎‏ (@‏‎jastookes‎‏)‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Neelam Gill‎‏ (@‏‎neelam.ahooja‎‏)‎‏

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARILYN (@nlmarilyn)

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎TOTEME‎‏ (@‏‎toteme‎‏)

 

השאירו תגובה