אנחנו עדיין בהלם שכולם נועלים את הסנדלים האלה

כבר מספר עונות שסנדלי השורש המיתולוגיים מקבלים תשומת לב אופנתית, אבל אם עד עכשיו יכולנו להתעלם מהם באלגנטיות, נדמה שהקיץ כבר אין ברירה וצריך להצטרף לטרנד. אז איך עושים את זה נכון מבלי להיראות כמו בדרך לבניאס? הנה כמה דוגמאות מוצלחות

מאת  | ‏ 25 יולי 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by FLORENCIA CAVALLO (@florencia_cavallo) on

מאז שהנורמקור הפך למושג שגור בכל בית, מונחים כמו "נוח", "שימושי" ו"בייסיק" החלו להכתיב את האופן בו אנחנו מתהלכים בעולם ומציגים את עצמנו. מזמן תמו ימי הייסורים על עקבי סטילטו, ולמרות כי החלופות לא תמיד מתעכלות בקלות בגרון, הן לפחות הרבה יותר נוחות. 

מאותו המקום בדיוק צמחה הנוסטלגיה לסנדלי שורש, או "טבע" כפי שנוהגים לכנות אותם בניכר. כבר מספר שנים שהם צצים להם בכל קיץ, מאיימים להחזיר אותנו לימי הטיול השנתי בבניאס במסווה של סטריט סטייל מתוחכם. השנה כבר השתכנענו.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by sara ramén (@saraloura) on

בהתחלה הם טפטפו בתצוגות אופנה, והציגו נשיות חדשה ומעצימה ששמה דגש על פרקטיות וחוסר פורמליות. הם צוותו לבגדים רחבים בצבעוניות טבעית והחלו להיראות ברחוב על ידי עורכות אופנה, בלוגריות ומשפיעניות למיניהן. 

משם הם המשיכו לקהל ההיפסטרים שרכשו אותם באורבן אאוטפיטרס במהדורות מיוחדות, וניכסו אותם למראה המטיילים ששלט לפני כשנתיים

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) on

השנה סנדלי השורש חוזרים שוב, אבל במתכונת קצת שונה – רומנטית הרפתקנית. תחשבו על כל אותן שמלות מידי עם מחשוף מרובע ושרוולים תפוחים או שמלות סליפ ממשי, אליהן מתווספים הסנדלים המסיביים והכה נוחים האלו.

מסתבר כי מאז התחייה האופנתית של הז'אנר צמחו להם לא מעט לייבלים המתמחים בסגנון ומנסים להעניק לו טוויסט קצת יותר אופנתי, הכולל טקסטורות מעניינות ברצועות ושימוש בצבעים לא שגרתיים. אבל עם כל הכבוד לרכישה ממותג עולה ונחשב, הדבר הכי אופנתי ובועט יהיה לסור לחנות ריקושט ולקנות את הדבר האמיתי. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Polly Sayer (@pollyvsayer) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hanalei Reponty-Gudauskas (@hanaleireponty) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by All The Pretty Birds (@tamumcpherson) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Natasha Goldenberg (@ngoldenberg) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Brittany Bathgate (@brittanybathgate) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nanou Beachwear (@nanoubeachwear) on

  • יש גם שורש פלטפורמה מושלמות

    מאת: רות |‏ 27 ביולי 2019 | 20:55
  • רק השחורים יפים (כולם).

    מאת: מישי |‏ 27 ביולי 2019 | 13:38
  • הממממ לא! ממש ממש ממש לא

    מאת: מאיוש |‏ 26 ביולי 2019 | 22:07
  • יפה עם אאוטפיט מעודן ו"נשפך" כמו בתמונות 1,3,10

    מאת: דנה |‏ 26 ביולי 2019 | 18:00
  • כן יש גם דברים טובים בישראל! יצור מקומי שאתן הכותבות באתר הזה מסרבות לתת לנו! ההתנשאות המגעילה הזאת כל פעם כאילו זה הפתעה שמישהו בישראל הצליח להבריק באיזה יציאה אופנתית…. אבל לסקרן כל היום את משפחת קרדשיאן או משפחת חדיד זה בראש הפירמידה עבורכן…. גועל נפש! מעצבים צעירים רעבים פה לטיפת חשיפה ועובדים לילות כימים…. ואתם תעשו פרסומת וכתבות על התחתונים שקנדל קנתה במאות דולרים. מזיז!!!!! זה מה שיש לי להגיד!!! תתחילו להסתובב בתל אביב ולאסוף חומרים ואנשים שיוצרים כאן כחול לבן!!!! תנו לנו טיפת גאווה ישראלית וקידמת במה.

    מאת: אחד שמבין |‏ 26 ביולי 2019 | 14:51
  • כבר עדיף ללכת לבניאס

    מאת: תודה |‏ 26 ביולי 2019 | 14:41

השאירו תגובה