היא חוזרת: קייט אפטון שוב מבעירה את השער של "ספורט'ס אילוסטרייטד"

היא התפוצצה על שער מגזין בגדי הים כשהייתה בת 18, ובזמנו גם חטפה "פאט-שיימינג" הזוי במיוחד על הגוף שהציגה בביקיני ההוא. מאז היא כיכבה שם עוד פעמיים, והיום, 12 שנים אחרי, כשהיא אם לילדה בת 6, קייט אפטון חוזרת בסערה למקום שבו הכל התחיל. מיותר לציין שזה לוהט מאוד

מאת  | ‏ 15 מאי 2024
 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Kate Upton‎‏ (@‏‎kateupton‎‏)‎‏

מגזין "ספורט'ס אילוסטרייטד" הוא כנראה דוגמה שמככבת כיום בכל מיני הרצאות על שיווק, "ריברנדינג" והתאמת ה"מוצר" למגמות השיח ברשתות. המגזין הוותיק שמוכר בעיקר בזכות גיליון בגדי הים השנתי שלו השכיל לשנות כיוון ועשה זאת יחסית בזמן, כך שהיום באמת כבר קשה להאשים אותו בהחפצה בוטה והנחלת מודל יופי דכאני.

למעשה, יש שיגידו שהוא כמעט הקדים את זמנו מהבחינה הזאת, כשכבר ב-2012 כיכבה על השער בביקיני הדוגמנית המתחילה והמדוברת קייט אפטון. אפטון "התגלתה" זמן קצר לפני כן בזכות סרטון ויראלי שלה רוקדת במשחק כדורסל, והפכה לאובססיה אינטרנטית של המבט הגברי. זה לא הפריע לאותם גברים, וגם לנשים כמובן, להעביר ביקורת על הגוף שלה באותו שער, כשהציגה גזרה שחרגה קלות מהמסורת השדופה של התקופה.

אפטון בת ה-18 עם השער הראשון שלה לספורט'ס אילוסטרייטד (צילום: Getty Images, Gilbert Carrasquillo/FilmMagic)

אפטון בת ה-18 עם השער הראשון שלה לספורט'ס אילוסטרייטד (צילום: Getty Images, Gilbert Carrasquillo/FilmMagic)

מאז אפטון כיכבה על עוד שני שערים של ספורט'ס אילוסטרייטד והפכה לאחת הדוגמניות הכי איקוניות ומזוהות שלו, לצד שמות כמו טיירה בנקס ואל מקפירסון. בשנים האחרונות היא ירדה קצת מתחת לרדאר, והביאה לעולם את בתה – היום כבר בת 6. עכשיו, כשהמגזין מציין את שנתו ה-60, ידעו שם היטב למי לפנות לטובת השער החגיגי.

"זה כזה כבוד בשבילי להיות על שער השישים. ספורטס אילוסטרייטד היו חלק ענק מהקריירה שלי, וזה מרגיש מאוד מיוחד לחזור", כתבה אפטון בת ה-31 באינסטגרם, ולמגזין פיפול אמרה גם: "זה גיליון אפי, שבאמת מראה לאן האופנה הולכת ומה המסר שהעורכת אם.ג'יי דיי רוצה להעביר: נשים שתומכות בנשים, מציגות מבני גוף שונים ומדברות על הדברים שהן מאמינות בהם". 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎The Lions‎‏ (@‏‎thelionsmgmt‎‏)‎‏

ואכן, על שערים נוספים שנוצרו עבור הגיליון מככבות גם הכוכבת והאם לשלושה כריסי טיגן, דוגמנית הפלאס-סייז האנטר מקגריידי ומנחת הטלוויזיה בת ה-70 גייל קינג. אפטון זוהרת שם בביקיני ורוד-אדום היסטרי למדי של הלייבל Normaillot, ומדגמנת מראות נוספים ולוהטים בין דפי המגזין. 

"השער הזה יצר הרבה שיח, זה בעצם היה פאט-שיימינג", היא משחזרת עכשיו בראיון ל-Instyle את חוויית השער הראשון. "הייתי בת 18, וכולם דיברו עלי ואמרו לי מי אני לפני שהבנתי מי אני בעצמי בכלל. זה האיץ את ההבנה שלי לגבי מה אני מייצגת, למה אני עושה את העבודה הזאת ולמה אני מקבלת את הביקורות האלה. היום אנשים ממש בשוק שהשיח הזה התקיים בכלל, מה שמראה כמה התעשייה התקדמה מאז. אנשים מודעים יותר למה שהם אומרים, ואת מי הם מלהקים כדי לייצג דימוי ריאליסטי יותר". 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎GAWBY.com‎‏ (@‏‎gawbycom‎‏)‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎chrissy teigen‎‏ (@‏‎chrissyteigen‎‏)‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Hunter McGrady‎‏ (@‏‎huntermcgrady‎‏)‎‏

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Gayle King‎‏ (@‏‎gayleking‎‏)‎‏

השאירו תגובה