הכי יפה בעולם: נסיכת שוודיה שינתה את הלוק וזה מדהים

לחגיגות הדמוקרטיה בשבדיה הגיעה הנסיכה סופיה בשמלת מרהיבה בגווני סגול, עם עגילים מטריפים ותיק של בוטגה ונטה. את ההצגה היא גנבה בזכות הפוני החדש שלה, שמתאים לה כל כך ורק הופך אותה ליותר יפה. הזוג הזה באמת נראה כמו באגדות

מאת  | ‏ 11 ינואר 2022

נסיך שוודיה ואשתו סופיה (צילום: אינסטגרם Vorsten)

נסיך שוודיה ואשתו סופיה (צילום: אינסטגרם Vorsten)

הנסיכה סופיה משוודיה אמנם לא נרדפת אחרי מגזיני רכילות כמו קייט מידלטון או מייגן מרקל, אבל קוראות ותיקות של FF כבר יודעות שמדובר באישה שאנחנו לא מצליחות להפסיק להסתכל עליה, בעיקר כי היא מייצגת את העובדה שנשים יכולות להיות גם נסיכות וגם שובבות, והאחד לא סותר את השני.

למה הכוונה? למרות שכיום היא מדגמנת משפחתיות למופת וצריכה לעמוד בסטנדרטים הנוקשים של בית המלוכה בכל הנוגע ללבוש והתנהגות בציבור, לפני שהיא נישאה לקרל פיליפ (היפה לא פחות), סופיה הייתה דוגמנית במגזיני גברים, השתתפה בריאליטי שוודי ובמהלך הצילומים התנשקה עם כוכבת הפורנו ג׳נה ג׳יימסון. מה שנקרא – get a girl who can do both.

אין יפות כמוה (צילום: אינסטגרם Vorsten)

אין יפות כמוה (צילום: אינסטגרם Vorsten)

כיום היא כנראה קצת פחות פתוחה להרפתקאות סקסיות, אבל בכל מה שנוגע ללבוש – סופיה לגמרי אוהבת להתנסות, במסגרת קוד הלבוש המלכותי המחייב.

אתמול היא הגיעה לחגיגות ״100 שנים לדמוקרטיה״ בשטוקהולם, וברשותכן נתעלם מהאירוניה של הניגוד בין נושא האירוע לפריטי היוקרה שהנסיכה לובשת, ונתמקד בלוק – שמלת הג׳אקרד הסגולה-ורודה של סופיה שייכת למותג הגרמני דורותי שומכר, העגילים המשגעים מהמותג Raven וסופיה גם פוני חדש, שמגיע ממש עד העיניים שלה.

הכי הוליווד הזוג הזה  (צילום: אינסטגרם Vorsten)

הכי הוליווד הזוג הזה (צילום: אינסטגרם Vorsten)

בנוסף, היא אוחזת תיק שחור קטנטן שבוודאי כבר זיהיתן לבד שמגיע מבית האופנה בוטגה ונטה. ואם כבר לזהות לבד, גם את הנעליים אתן בוודאי מכירות – גרסת הורוד-מג׳נטה של נעלי המנולו בלניק האייקוניות הכחולות של קארי בראדשו. האם זאת דרכה של סופיה לאותת לנו שגם היא צופה ב״פשוט ככה״?

היינו שמחות לראות סדרה שלמה איתם (צילום: אינסטגרם Vorsten)

היינו שמחות לראות סדרה שלמה איתם (צילום: אינסטגרם Vorsten)


בקראש על העגילים  (צילום: אינסטגרם Vorsten)

בקראש על העגילים (צילום: אינסטגרם Vorsten)

הכל בול   (צילום: אינסטגרם Vorsten)

הכל בול (צילום: אינסטגרם Vorsten)

יפה כמו בסיפורי הנסיכות   (צילום: אינסטגרם Vorsten)

יפה כמו בסיפורי הנסיכות (צילום: אינסטגרם Vorsten)

השאירו תגובה