שמלה או מעיל: האאוטפיט של בלה השאיר אותנו מבולבלים

הסתיו הוא בדיוק העונה המושלמת למעיל הטרנץ' הקלאסי. בלה חדיד החליטה לקחת את הבגד האייקוני לכיוון סקסי יותר כשהיא הולכת איתו כשמלת מיני סופר מחמיאה. ככה זה כשהרחוב הוא מסלול התצוגה שלך

מאת  | ‏ 18 אוקטובר 2020
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hadid Adore (@hadids.adore) on


לוח השנה אולי מצביע שיום ההולדת שלה עבר ממזמן, אבל כשאת בלה חדיד אף אחד לא מתפלא כשהחגיגות מתארכות מעל המצופה ונמשכות כבר מעל לשבוע. בזמן שהסטוריז שלה עדיין מלאים בזרי פרחים מפנקים שמוזרמים אליה ממעצבי ומותגי האופנה הגדולים בעולם, צלמי הפפארצי מתעדים ברחובות התפוח הגדול את מה שנראה כמו התחלה של חזרה לשגרה.

כפי שמעידות התמונות מיום שישי האחרון, גם החזרה לשגרה האורבנית הסתווית נראית אצל חדיד זוהרת במיוחד, שלא לומר מנוגדת בתכלית לאווירת הטרנינגים האפרפרים ששולטים שם ברחובות. את צעדיה הראשונים כבת 24 מהמניין עשתה חדיד הניו יורקית בשמלת טרנץ' קצרצרה מבית מייקל קורס.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Isabella Khair Hadid (@cutehellz) on

הטרנץ' הקצרצר בצבעוניות המסורתית אולי משמש במלתחות אחרות כמעיל אבל חדיד הגבעולית והשזופה נתנה לו אינטרפטציה סקסית-אישית ולבשה אותו כשמלה. חגורת צ'יין מתכתית מאובזרת בלוגו גדול של קורס כיווצה את הבד למותניה והפכה את האאוטפיט למחמיא במיוחד. גם בגזרת הנעליים לא נרשמה טיפה של קז'ואליות כשחדיד ציוותה ללוק סנדלי עקב מוזהבים עם רצועות דקות. הזהב הדהד את רצועת המותן ואת עגילי ההופ הגדולים והדרמטיים שלאוזניה.

מי שבכל זאת יתעקש למצוא נקודות השקה של הלוק הזה לחיים האמיתיים יצטרך להסתפק כנראה בגולגול המרושל שחתם את ההופעה החדידית. במיוחד כשתאריך פתיחת המספרות ומכוני היופי לא ממש ברור, מדובר בhair-inspo- ששווה לשקול לאמץ. ההשראה הנוספת וכנראה גם זו שיהיה הכי קל ליישם מתרכזת במסכת הפנים של חדיד. אמנם מדובר במסכה כירורגית זולה ופושטית אבל עם טוויסט קטן ונכון שמתגלם בצבע השחור.     

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofia (@bellahmood) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by my archive (@thopreem) on

 • המעיל יפה כמעיל לא כשמלה.

  נראה פשוט זול ולא אסטתי. חבל המעיל יפה וגם הגברת. לא כל חשפנות עושה חסר למי שסתם חושפת בלי טעם ובלי ריח.

  מאת: טלי |‏ 19 באוקטובר 2020 | 14:15
 • הבנו שיש לכן ציצי
  לכל הנשים יש
  תתפלאו לרובן לא מנותח
  תפסיקי את והחבורה המנותחת שלך להבליט כל הזמן
  מוח חלול בגוף חלול
  טיפשות

  מאת: חן |‏ 18 באוקטובר 2020 | 22:14

השאירו תגובה