נסיכת ספרד הצעירה הולכת בעקבות הסטייל המושלם של אמא

המלכה לטיסיה היא כבר מזמן חביבת המערכת, בזכות סטייל מהוקצע, נשי ונועז - וגם השבוע היא סיפקה שני לוקים מענגים לכל הדעות. אלא שאחד מהם - חליפה שחורה עם שרוולי נוצות - כמעט נבלע בזוהר שהפיצה בתה הבכורה, הנסיכה לאונור, שמסתמנת כהבטחה מרגשת (ולא רק בתחומי המלתחה)

מאת  | ‏ 5 נובמבר 2019

הצליח להם. (צילום: Robert Marquardt/Getty Images)

הצליח להם (צילום: Robert Marquardt/Getty Images)

הנסיכה לאונור, בתם של מלך ומלכת ספרד לטיסיה ופליפה – היא נסיכה מושלמת, ממש כאילו לוהקה לתפקיד. היא אצילית, מנומסת, אלגנטית, בעלת שיער בלונדיני וחיוך צחור, ועכשיו מתברר שגם קשובה מאוד ומעריכה את המורשת האופנתית של אמה, חביבת מערכת. שעות לאחר שהופיעה לטיסיה מלאת הסטייל באירוע בטוטאל לוק אדום, יצאה גם לאונור בת ה-14 לאירוע ממלכתי בגרסה הצעירה יותר של אותו מראה.

הטינאייג׳רית, שעוד אי אפשר לראות עליה אפילו שבב של מרד נעורים, הופיעה לצד אמה, אביה ואחותה הצעירה (והגבוהה ממנה), הנסיכה סופי בת ה- 12, לטקס הפרסים של קרן ג׳ירונה המקדמת צעירים מובילים ברחבי ספרד. הלוק האדום, שכלל גם נעלי בלרינה אדומות תואמות, היה מהבולטים שלבשה עד כה, והיא נשאה את המראה בחן אצילי בזמן שחילקה את הפרסים ואף נשאה נאום מהדהד.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Queen Letizia of Spain (@queenletizia) on

למעשה, האירוע כולו נערך בברצלונה על שמה של הנסיכה הצעירה, הטוענת לכתר, ומכונה "נסיכת ג׳ירונה" – תואר אותו בו היא אוחזת לצד תארים אחרים. אמא לטיסיה נתנה לבתה את המקום לזהור ולבשה טוקסידו שחור אלגנטי, וגם הנסיכה סופיה ליוותה את לאונור בשמלה לבנה מתוקה ופשוטה עם פפיון גדול. 

לאונור נשאה את הנאום בספרדית, ערבית, אנגלית וגם בקטלאנית, מחווה לא קטנה בימים סוערים פוליטית שכאלה, והיתה נינוחה וטבעית להפליא. "מגיל צעיר מספרים לנו הורינו על קטלוניה", חשפה הנסיכה. "תודות להם אנחנו יודעות על ההיסטוריה והתרבות הקטלאנית, ולארץ הזו, קטלוניה, תמיד יהיה מקום מיוחד בלבנו. אני רוצה לברך את הזוכים. אתם יוצרים משפחה גדולה ומתרחבת הודות לנדיבות שלכם. אתם מהווים דוגמה לצעירים בכל רחבי ספרד". העיתונות הספרדית התמוגגה, וציינה שלאונור היא מנהיגה טבעית.

אמא לטיסיה והאחות הקטנה סופי (צילום: Miquel Benitez/WireImage)

אמא לטיסיה והאחות הקטנה סופי (צילום: Miquel Benitez/WireImage)

כרגע מזכירות האם והבת בבושקה שנפתחת וממנה יוצאת אחת קטנה יותר, ולא פחות מוצלחת ומשמחת. הלוק אותו לבשה לטיסיה מוקדם יותר באותו היום היה חליפת מכנסיים מתרחבים אדומה ולוהטת, אותה לבשה המלכה החסכנית כבר שלוש פעמים קודם לכן, במרץ האחרון, ביוני, ובמרץ לפניו. החליפה, של המעצב הארגנטיני רוברטו טורטה, מחמיאה למלכה, ודי ברור למה היא מתקשה להפרד ממנה.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Alfombra Roja y Fashion Weeks (@micamisadecuadros) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Queen Letizia of Spain (@queenletizia) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Queen Letizia of Spain(@queenletizia) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Influence LifeStyle Magazine (@ilsmag.pk) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Queen Letizia of Spain (@queenletizia) on

 • ילדות יפות, למזלן יצאו דומות לאבא

  מאת: v |‏ 22 בנובמבר 2019 | 20:21
 • המשפחה הכי שנואה בספרד ויש אומרים שליאונור לא תהייה מלכה

  מאת: רחל |‏ 7 בנובמבר 2019 | 17:02
 • ההורים כהים והבנות בהירות.
  אולי הן מאומצות?

  מאת: איה |‏ 6 בנובמבר 2019 | 13:24
 • יפות כמו הסבתא. דומות לה מאוד. מזל שאין לאף אחת מהן נטייה להשמנה או רגליים מכוערות, אחרת לא היו מוציאים אותן מהבית.

  מאת: חן |‏ 5 בנובמבר 2019 | 14:10

השאירו תגובה