לא רק מתכנתים: זה התפקיד החדש שאמזון מגייסת אליו בתל אביב

בוגרי שנקר ובצלאל, הידיעה הזאת בשבילכם: ענקית הקמעונאות מחפשת מומחים לסטיילינג ואופנה למשרה במטה שלה בתל אביב. מטרת המשרה היא לסייע למערכת בינה מלאכותית עבור שירותי הסטיילינג של העוזרת הוירטואלית שלה - אלקסה

מאת  | ‏ 31 אוקטובר 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amazon (@amazon) on

לא מסתפקת רק בפלטפורמה למכירה באינטרנט של מוצרי אחרים? ענקית הטכנולוגיה והמסחר המקוון של ג׳ף בזוס מחפשת בשבועות האחרונים מומחים לסטיילינג ואופנה למשרה במטה שלה בתל אביב.

החברה מחפשת לגייס עבור המשרה בעלי ניסיון באופנה בתחומי הקמעונאות, השיווק ועריכת התוכן, עבור תפקיד שאמזון מגדירה כסטייליסט אופנה שיסייע ליצור בסיס מידע ולבצע אופטימיזציה למערכת בינה מלאכותית עבור שירותי הסטיילנג של מוצר העוזרת הוירטואלית שלה – אלקסה. מיקום העבודה הוא כאמור משרדי אמזון תל אביב.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amazon (@amazon) on

לאמזון ישנו מוצר בשם אקו לוק (Echo Look) שכולל מצלמה המנתחת את סטייל הלבוש של המצולם ובאמצעות "עוזר סטיילינג אישי". המוצר נותן המלצות סטיילינג באמצעות בינה מלאכותית שאמור "לחסוך את הדילמות מול הארון", ולהכריע עבור המשתמש איזה שילוב בגדים יראה עליו טוב יותר. המוצר הוא אביזר שמתחבר לרובוט העוזרת האישית הוירטואלית של אמזון – אלקסה. השירות הוא גם מכירתי – ניתן להתאים למוצר שקיים אצל משתמש כמו מכנסיים חולצה שתשתלב עמם לרכישה ישירות מאמזון.

בתוך כך, בשנה האחרונה הפונקציה של חיפוש ויזואלי תפסה תאוצה, כששחקניות כמו אסוס, אמזון ואחרות הכניסו פיצ'ר כזה לאפליקציות שלהן.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amazon (@amazon) on


לפני חודש וחצי חיזקה אמזון את נוכחותה בשוק הישראלי באמצעות עלייה לאוויר עם זירה מקוונת מקומית ושילוח של מוצרים מתוך ישראל לישראל. שחקניות מקומיות בתחום האופנה הקימו חנות מקוונת, ביניהן עדיקה, קרייזי ליין ו-911 (שם החברה שמפעילה את רשת סטורי).

הכתבה התפרסמה במקור באתר גלובס

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Amazon (@amazon) on

  • שכחתם את ויצ"ו חיפה, שזה מוזר.. מקום שנותן תואר באופנה ברמה הכי גבוהה שיש, תתקנו בבקשה את הכותרת

    מאת: שרונה |‏ 2 בנובמבר 2019 | 23:31

השאירו תגובה