מקנדל ג'נר ועד נטע אלחמיסטר: מה הכוכבות לבשו לקואצ'לה?

מה שהתחיל בתור פסטיבל מוזיקה נחשב הפך בשנים האחרונות לאירוע אופנתי בו הסלבס מתחרות מי תלבש כמה שפחות. אז מי הלכה על טרנד הטאי דאי הרותח ומי החליפה בגדי ים ללא הפסקה? כל הפרטים וכל התמונות

מאת  | ‏ 14 אפריל 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kendall Jenner (@kendallxplanet) on

פסטיבל קואצ'לה 2019 יצא לדרך, וכמו תמיד מעלה את התהייה – איך הסלבס מצליחות להישאר כל כך נקיות, יבשות וזוהרות אפילו בפסטיבל מוזיקה? לעולם לא נבין זאת.

למרות כי מדובר בפסטיבל מוזיקה עם הופעות מרגשות ומדוברות, קואצ'לה הפך בעיקר למקום בו האיט גירלס של קליפורניה מגיעות כדי לראות ולהיראות. הסטייל של המבקרות בפסטיבל הוא כבר ז׳אנר בפני עצמו, וכשאנשים בתעשיית האופנה אומרים "סגנון קואצ'לה", כולם כבר מבינים למה הכוונה – בוהו שיק, אלמנטים היפיים, פרנזים, ג'ינסים קצרצרים, קרושה, פרחים וכל מה שהיה אותנטי בשנות השבעים וכיום מגיע עם תגית מחיר מופרזת.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

בעוד פשוטות העם יכולות לבחור פריטים באורבן אאוטפיטרס או אנתרופולוג'י, לסלבריטאיות לא משנה שמדובר בפסטיבל – גם אליו הן יגיעו עם פריטי המעצבים היקרים שלהן.

סוף השבוע הראשון של קואצ'לה נפתח השנה עם אורחות כמו ג'יג'י חדיד, שהגיעה עם תיק קטנטנן של לואי ויטון, חולצה ומכנסיים בצבע לבן ומעליהם וסט טאי דאי – אחד מהטרנדים הלוהטים של הרגע, שזו לא הפעם הראשונה שהיא לובשת אותו.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

הווסט שלה הגיע מהמותג גאני (שנמכר בישראל בבוטיק ורנר), ומחירו נושק ל-1,500 שקלים. מעניין אם היא פשוט זורקת אותו לכביסה אחרי הפסטיבל. גם וירג'יל אבלו, מעצב המותג אוף ווייט ומעצב קו הגברים של לואי ויטון (והאיש הכי קול בעולם האופנה), הגיע לפסטיבל בחולצת טאי דאי.

הפסטיבל נמשך על פני שני סופי שבוע, ונדמה שבסוף השבוע הראשון כמות הסלבס הייתה נמוכה מהרגיל, אבל זה כנראה מכיוון שהאטרקציה העיקרית של הפסטיבל מתרחשת רק ביום ראשון הבא. עם כל הכבוד לאריאנה גרנדה שמופיעה בשני סופי השבוע, את ההופעה שלה אפשר לתפוס גם במקומות אחרים, בעוד שבראשון הבא תתקיים בקואצ'לה הופעת הסאנדי סרוויס של קניה ווסט – אותו טקס יום ראשון מוזיקלי שהוא מקיים באופן פרטי כבר כמה שבועות והפך לאירוע הכי מסקרן ואקסקלוסיבי בהוליווד.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by REVOLVE (@revolve) on

אבל עד שיגיע מבול הסלבס המצופה של סוף השבוע הבא, הסופ"ש נמצאו שם לא מעט דוגמניות על שדפקו הופעה בבגדי ים.

אמילי רטאייקאוסקי גרמה לנו להפיל את הלסת כשהיא לבשה תחתוני ביקיני מנוקדים מקו בגדי הים שלה וחולצה מכופתרת פתוחה באותו הפרינט. קנדל ג'נר בחרה בביקיני קטנטן ומנומר, רומי סטריד הלכה על אדום קלאסי ושרה סמפיו, הבסטי של שלומית מלכה, הספיקה להחליף לא פחות משלושה בגדי ים.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

עוד מבקרות אופנתיות בסופ"ש הראשון של הפסטיבל היו קאיה גרבר במראה דנים על דנים בווייב סינדי קרופורד מהניינטיז, סלינה גומז בחולצה לבנה שקופה למחצה ועמוסת דיטיילים, האנה קרוס וברוקלין בקהאם בסגנון קז'ואל עם חולצות מכופתרות פתוחות, ונסה האדג'נס שלא מפספסת את הפסטיבל אף שנה והולכת עד הסוף עם ההשראה מוודסטוק, ג'סמין טוקס שבחרה בחליפה מנומרת בשני חלקים עם שרוולים מתרחבים והאלסי, שבחרה גם היא בחולצת טאי דאי ופינקה בעוד טרנד – שרוכים בגוון ירוק ניאון שעיטרו את המגפיים הצבאיים שלה.

בין האורחות המפורסמות אפשר היה למצוא גם שתי ישראליות מוכרות מאוד – נטע אלחמיסטר וקורל סימנוביץ', שהגיעו לשלל אירועים של אתר הקניות המצליח Revolve שגם הלביש אותן בהרבה תחרה, קרושה ופרנזים.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Just Jared (@justjared) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Levi's (@levis) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hana (@hancross) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Just Jared (@justjared) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eric Charbonneau (@lestudiophoto) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by REVOLVE (@revolve) on

  • שמישהו ייתן לקאיה גרבר סנדוויץ…היא כ"כ רזה ולא סקסית. בטח שאם משווים אותה לאמא שלה…

    מאת: חנה |‏ 16 באפריל 2019 | 05:44

השאירו תגובה