דקטלון תפתח חנות במגדל מאייר בתל אביב

ענקית הספורט הצרפתית חתמה על חוזה להקמת החנות הרביעית בישראל, שמתוכננת להיפתח ב-2019 במגדל מאייר רוטשילד בלב ת"א, במקום שוק האוכל שפעל במתחם. החנות תשתרע על כ-1,400 מ"ר - שטח קטן משמעותית משטחי החנויות שנפתחו בארץ עד כה

מאת  | ‏ 23 אוקטובר 2018
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Xandra (@xandra.experience) on

כפי שדווח לראשונה ב"גלובס": דקטלון חתמה על חוזה להקמת החנות הרביעית בישראל, שמתוכננת להיפתח ב-2019 בלב תל-אביב במגדל מאייר רוטשילד, במקום שוק האוכל שפעל במתחם ונסגר על רקע קשיים פיננסיים. מדובר בחנות שתשתרע על שטח של כ-1,400 מ"ר

שוק רוטשילד-אלנבי נסגר בפברואר האחרון לאחר שנת פעילות אחת בלבד, כשברקע חובות וסכסוך בין השותפים קובי טרייביטש (50%), לשעבר מבעלי רשת טיב טעם; שלומי גבאי (25%), לשעבר מנכ"ל איקאה ישראל; ואריק אברמוביץ' (25%), בעלי מאסטר פוד, יבואנית הדגים והבשר. בהמשך הגיש טרייביטש בקשה לפשיטת רגל בעקבות חובות בסך 19 מיליון שקל שנוצרו מקריסת מתחם האוכל.

במהלך החודשים שחלפו הביעו גורמים שונים בתחום הקמעונאות עניין במתחם, ביניהם רמי לוי, בעל השליטה ברשת רמי לוי שיווק השקמה; ואייל רביד, בעל השליטה ברשת הסופרמרקטים ויקטורי, זאת לטובת הקמת סניף במתחם. ואולם המגעים הללו לא הבשילו, בעיקר לאור המבנה המורכב של המתחם שבמרכזו מעבר פתוח להולכי רגל, מה שגרם למתעניינים לסגת בשלב מוקדם יחסית, מתוך הבנה שלא ניתן להקים בו סופרמרקט בשטח רציף.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Decathlon France (@decathlon) on

השטח שאותו שוכרת ענקית הספורט הצרפתית בתל-אביב קטן משמעותית מהמיקום שבו היא פועלת כיום, או מאלה שכבר חתמה על השכרתם. דקטלון פתחה את החנות הראשונה שלה בישראל בראשון-לציון לפני מעט יותר משנה בשטח של 3,100 מ"ר, והיא נחשבת לחנות הספורט הגדולה בישראל. בהמשך חתמה על חוזים לפתיחת שתי חנויות נוספות – במרכז ביג קריות שבחיפה בשטח של 3,000 מ"ר ובקניון G של גזית גלוב בכפר-סבא. בנוסף לחנות שתפתח בכפר-סבא, שגם היא בשטח של 3,000 מ"ר, גם מטה החברה והמשרדים צפויים לעבור אליה.

דקטלןן נוסדה בשנת 1976 בעיירה אנגלו הנמצאת ליד ליל שבצרפת ומונה כיום כ-1388 סניפים ב-42 מדינות. החברה מונה קרוב ל-85,000 אנשי צוות.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Stephanie G.C (@steph32mtl) on

>> הכתבה התפרסמה במקור באתר גלובס

  • מה שווה שהם פותחים אם אף פעם אין מלאי ומידות בחנות הקיימת??? פשוט לבוא ולהתאכזב כל פעם מחדש.

    מאת: שי |‏ 23 באוקטובר 2018 | 17:20

השאירו תגובה