לקראת ההנפקה בבורסה: סניף פיזי שני ל-Adika ייפתח בקריון

החנות תיפתח בהשקעה של 2.5 מיליון שקל, זאת במסגרת התוכנית של החברה להקים 8 סניפים פיזיים ב-3 השנים הקרובות. ההנפקה של Adika מתוכננת לפי שעה לפברואר 2018

מאת  | ‏ 4 דצמבר 2017
 

A post shared by adikastyle (@adikastyle) on

כפי שנחשף ב"גלובס", חברת האופנה Adika פותחת סניף פיזי שני בקריון בהשקעה של 2.5 מיליון שקל. החנות תשתרע על פני שטח של 250 מ"ר, זאת במסגרת התוכנית של החברה להקים 8 סניפים פיזיים ב-3 השנים הקרובות.

Adika נחשבת לחנות האונליין החלוצה בישראל היום בתחום האופנה, ולפי ההערכות בשוק המכירות שלה במהלך סוף השבוע של הבלאק פריידי הגיעו לפדיון יומי של כמיליון שקל. בנוסף, החנות הראשונה הפיזית של Adika , שנפתחה בדיזנגוף סנטר בחודש מארס האחרון, נחשבת לאחת מ-5 החנויות המכניסות בישראל, זאת לפי גורמים בענף הקניונים.

 

A post shared by adikastyle (@adikastyle) on

בימים אלה עומדת Adika לקראת הנפקה בבורסה, בשווי חברה שלפי ההערכות יעמוד על כ-150 מיליון שקל. עוד נודע ל"גלובס" כי ההנפקה מתוכננת לפי שעה לפברואר 2018.

לאחרונה התייחס דדי שורצברג, מנכ"ל Adika , בראיון ל"גלובס" להנפקה המתוכננת ואמר: "אנו רוצים לגייס את הכסף בבורסה לצורך המשך צמיחה ולפתיחת 8 חנויות. אנו גם מעוניינים ובוחנים יציאה לחו"ל, התוכנית היא להקים מרכז שילוח של Adika במרכז אירופה. ברמה האישית – אני באתי משוק ההון, כך שהנפקה ראשונית של חברה זה חלום ישן עבורי וסגירת מעגל".

 

A post shared by adikastyle (@adikastyle) on


- מהיכן תבוא הצמיחה שלכם, מעבר לסניפים שתקימו?

"יש כוונה כזאת בטווח יותר ארוך. אדידס וריבוק הולך אצלנו באתר מעולה בקולקציית האופנה. יש כוונה להביא מותגים גדולים גם בתחום הלבוש. להביא יוניקלו ביבוא מקביל, כמו שפוקס עושה, זה משהו שאני יכול לעשות בשנייה, בלחיצת כפתור, אבל זה לא משהו שאפשר לספק באופן עקבי, ואני לא אוכל לאכזב את הלקוחות שלי ככה".

 

A post shared by adikastyle (@adikastyle) on

הכתבה פורסמה במקור באתר גלובס

השאירו תגובה