הנסיכה החדשה: המעיל של מייגן סולד אאוט והאתר קרס

רגע אחרי שיצאו התמונות של הזוג המאורס בו לובשת מרקל מעיל לבן, קרס האתר של המותג וכל המעילים הפכו לסולד אאוט. גם הנעליים שנעלה נמכרו תוך דקות על אף המחיר הגבוה שלהן. מה שלא נמכר זו טבעת האירוסין שעיצב הארי בעצמו מיהלומים של הנסיכה דיאנה. כל הבגדים, כל התכשיטים, כל הפרטים

מאת  | ‏ 28 נובמבר 2017

מייגן הארי והמעיל המדובר (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

מייגן הארי והמעיל המדובר (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

החדשות על סיפור האהבה המתממש בין הנסיך הג׳ינג׳י הפרוע הארי לבין השחקנית היפה, מייגן מרקל, הצליחו להסעיר את העולם כולו. אפילו אלה המצהירים על עצמם כאדישים לדברים שכאלה מצאו את עצמם מביטים בסימפטיה בזוג הנאה והרומנטי, שסיפר על הצעת נישואים ביתית בזמן שהם מכינים לעצמם ארוחת ערב בקז'ואל. העובדה שצעירה אמריקנית (גרושה) שלא באמת ידעה מיהו הארי יכולה להפוך תוך שנה וחצי לנסיכה אמתית מטריפה את נשות העולם, וההשפעה הרגשית הופכת, במהירות הברק להשפעה קימעונאית.

חשבנו שאפקט קייט על שם קייט מידלטון הוא עוצמתי, אבל כנראה שכל זה היה רק הכנה לאפקט מייגן. השחקנית, שיצאה לפגוש את התקשורת, זרועה שלובה בזו של ארוסה המתוק, עשתה זאת במעיל לבן בוהק של לייבל קנדי בשם ׳ליין דה לייבל׳. המעיל עצמו לא הוצע למכירה באתר החברה, אבל מעיל באותה הגזרה ובצבע מעט שונה נמכר ובגדול. מרגע שיצאו התמונות המעיל שעולה 2,100 שקלים נמכר כמו לחמניות חמות מה שאף גרם לקריסת האתר. הלייבל הנרגש הצהיר כי בעקבות המקרה, הוא שינה את שם המעיל ומעתה יקרא ׳מעיל מייגן׳.

בחברה הודיעו שמעכשיו המעיל יקרא מעיל מייגן (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

בחברה הודיעו שמעכשיו המעיל יקרא מעיל מייגן (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

המותג, המתמחה בסריגים מפנקים ובדים עשירים, הוקם בשנת 2000 על ידי שני מעצבים, ג׳ון מוסקט וג׳ניפר וולס, ויש לו כמה לקוחות ידועות ושיקיות במיוחד, ביניהן שרה ג׳סיקה פארקר וקייט בוסוורת'. זו לא הפעם הראשונה שמייגן מרימה ללייבל, ובכלל, כמי שחיה מספר שנים בטורונטו, נראה שקנדה קרובה ללבה. יש סיכוי סביר שמייגן תעשה ל׳ליין דה לייבל׳ מה שעשתה גיסתה לעתיד לג׳ני פקהאם ואל. קיי בנט.

מתחת למעיל הסטייטמנט נטול הרבב לבשה הנסיכה שמלה ירוקה, אותה ניתן היה לראות במלואה בראיון הרומנטי שנתנו בני הזוג לתקשורת, של הלייבל האיטלקי P.A.R.O.S.H. התכשיטים בהם התקשטה היו גם הם קנדיים, מותג בשם בירקס. הנעליים, סטילטו זמש בצבע ניוד של אקואזורה, גם הן אזלו מהמדף מיד לאחר פרסום התמונות, על אף המחיר הגבוה: 2,578 שקלים.

גם הנעליים חוסלו מהר  (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

גם הנעליים חוסלו מהר (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

את הטבעת של מייגן לא ניתן יהיה להשיג בשום מקום. מדובר בשיא הקוטור האינטימי: בעיצוב המינימליסטי יחסית מזהב צהוב, הזהב האהוב על מייגן, משולבים שלושה יהלומים: אחד מבוצואנה, לשם ברחו השניים לנסיעה בת חמישה ימים כשבועיים לאחר שנפגשו לראשונה ושניים מהאוסף האישי של הנסיכה דיאנה. הנסיך הארי, כך אומרים, עיצב בעצמו את הטבעת. ״זה מיוחד מאוד, העובדה שיש לי טבעת כזאת,״ אומרת מרקל. ״הטבעת מאחדת את ההיסטוריה של הארי ובוצואנה, שזה מקום שחשוב לשנינו. היא פשוט מושלמת״. אנחנו מתרגשים ברמות של כלה.

מעכשיו זה לגמרי אפקט מרקל (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

מעכשיו זה לגמרי אפקט מרקל (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

יש מצב שזו טבעת מושלמת (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

יש מצב שזו טבעת מושלמת (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

קייט בלחץ ובצדק (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

קייט בלחץ ובצדק (צילום: Chris Jackson לגטי אימג'ס)

השאירו תגובה