מרענן: כך נראות דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט בלי איפור

כבר כמה ימים שאנחנו מתעסקות באובססיביות במראות המושלמים שנראו על מסלול התצוגה של מותג ההלבשה התחתונה המפורסם בעולם, ואחרי שמיצינו את הנחמה האנושית שבהתרסקות החיננית של הדוגמנית מינג זי - לא נותר אלא לבהות בתמונותיהן של 35 הסופרמודלס כשהן נטולות איפור לחלוטין (או זה לפחות מה שהן רוצות שתחשבו)

מאת  | ‏ 22 נובמבר 2017
 

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

שני דברים שיגעו השבוע את עולמות האופנה והביוטי: התצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט ואפליקציית MakeApp החדשה שמאפשרת "למחוק" ולנטרל את האיפור מתמונות.

עכשיו רק מתבקש לשלב בין השניים, ולפחות עד שהדוגמניות המפורסמות בעולם יעשו שימוש בפלאי הטכנולוגיה ויחשפו בפנינו איך הן נראות על המסלול, עם הכנפיים אבל בלי טיפת איפור – אספנו את הגרסאות הטבעיות שלהן למה שכבר לפק"ל חובה של כל כוכבת מן המניין: סלפי "התעוררתי ככה".

אל תצפו למצוא כאן יותר מדי קמטים, כהויות ופגמי עור למיניהם, אלא תחליטו לבד מי באמת נאמנה לקונספט ומי רק הוסיפה קצת קונסילר וסומק לפני שחזרה להצטלם במיטה – אבל כך או כך, תודו שהן נראות פה קצת יותר אנושיות וקצת פחות כמו מלאכיות שמיימיות שנפלו מגן עדן היישר אל המסלול, וזה תמיד נחמד.

1. אדריאנה לימה

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

2. קנדיס סוונפול

 

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

3. ג'סמין טוקס

 

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on

4. לאיס ריבריו

 

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

5. לילי אלדרידג'

 

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

6. אלסנדרה אמברוסיו

7. אלזה הוסק

 

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

8. בהטי פרינסלו

9. שרה סמפיו

 

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

10. רומי סטריד

 

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

11. טיילור היל

 

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

12. מרת'ה האנט

 

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

13. סטלה מקסוול

 

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

14. ג'וזפין סקרייבר

15. מריה בורג'ס

 

A post shared by MARIA BORGES (@iammariaborges) on

16. בלה חדיד

 

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

17. גרייס אליזבת'

 

A post shared by Grace Elizabeth (@lovegrace_e) on

18. מינג סי

 

A post shared by Ming Xi (@mingxi11) on

19. הארייט פול

 

A post shared by Herieth Paul (@heriethpaul) on

20. דילון

 

A post shared by Dilone (@_dilone) on

21. ליאומי אנדרסון

 

A post shared by Leomie Anderson (@leomieanderson) on

22. סיו וון ג'ו

 

A post shared by JU (@jujujuxiaowen) on

23. ג'ורג'יה פאולר

 

A post shared by GEORGIA FOWLER (@georgiafowler) on

24. למקה פוקס

 

A post shared by Lameka Fox (@lamekafox) on

25. אלנה ארינגטון

 

A post shared by lana (@alannaarrington) on

26. סאנה ולואט

 

A post shared by Sanne Vloet (@sannevloet) on

27. אמלינה אסטבאו

28. סוי הה

 

A post shared by sui he (@hesui923) on

29. קלי גאלה

 

A post shared by Kelly Gale (@kellybellyboom) on

30. שו פיי

 

A post shared by superq (@shupeicute) on

31. סינדי ברונה

 

A post shared by Cindy Bruna (@cindybruna) on

32. ויקטוריה לי

 

A post shared by Victoria Lee (@victorialee) on

33. דניאלה ברגה

 

A post shared by Daniela Braga (@bragadany) on

34. איידן קוטריס

 

A post shared by aiden [next models] (@aidencurtiss) on

35. אלכסינה גראהם

 

A post shared by Alexina Graham (@alexinagraham) on

  • חחחח ממש….
    תמונות אחרות מראות משהו שונה
    לא חבר תמונות באינטרנט תחפשו

    מאת: נועה |‏ 23 בנובמבר 2017 | 10:50

השאירו תגובה