כמעט לא זיהינו את עדן פינס בתמונות המדהימות האלה

הדוגמנית שאנחנו ממש משתדלות לא לייסד את מועדון המעריצות הרשמי שלה הצטלמה לקמפיין של מותג תכשיטים צרפתי, והתוצאות גרמו לנו לעצור רגע את הגלילה השגרתית ולנסות להבין מה אנחנו רואות. תודה רבה לזמר עדן חסון שהגיב לפוסט וניסח את התחושות שלנו, ותודה גם לעומר נודלמן שעזרה לנו לזהות כאן טרנד לוהט

מאת  | ‏ 17 נובמבר 2021

בהייה נעימה לכולם (צילום: מתוך אינסטגרם, @edenfines)

בהייה נעימה לכולם (צילום: מתוך אינסטגרם, @edenfines)

בגדול, אנחנו כבר לא ממש יודעות מה להגיד. בכל זאת מדובר כאן במערכת של אתר אופנה ולא במועדון המעריצות הרשמי של עדן פינס – אישה שבהחלט לא סובלת מהיעדר סיקור, ושאת זיו פניה הבלתי נסבל ביופיו סביר שתראו בכל פעם שתפתחו את האינסטגרם, הטלוויזיה או סתם את העיניים.

העניין הוא שאיכשהו, עם עדן, כל פעם מרגישה כמו הפעם הראשונה. בשלב זה אנחנו רוצות להודות מקרב לב לגולש עדן חסון (כן, עדן חסון הזה) שניסח עבורנו את מכתב האהבה הזה בתגובות לפוסט האחרון של הגברת: ״עזבי את זה שאת נדירה״, כתב הזמר והיוצר שמיטיב לבטא במילים תחושות אוניברסליות, ״נראה לי שלא פגשתי עדיין דוגמנית שנראית כל כך שונה בין תמונה לתמונה שלה, וזה מאוד ראוי להערכה גברת פינס״.

חסון, כאמור, מדייק. התמונות האחרונות של פינס, בהן היא מדגמנת את תכשיטי המותג הצרפתי Maison Doree, כמעט תפסו אותנו לא מוכנות ולשבריר שניה גרמו לנו לתהות מי היפהפייה הזאת עם השיער האסוף המוחלק לאחור והשפתיים האדומות המשורטטות. 

מלבד האיפור, השיער והתכשיטים שבהחלט השתכנענו לשים עליהם עין, אהבנו מאוד גם את השמלה שחובקת את כתפיה החשופות של עדן בווליום גבוה של וולנים לבנים ובאווירת אייטיז כיפית. בשילוב השמלה שעומר נודלמן לבשה לחתונה של פריס הילטון, נראה שאפשר להתחיל להכריז כאן על טרנד. 

גם התכשיטים יפים (צילום: אינסטגרם, @edenfines)

גם התכשיטים יפים (צילום: אינסטגרם, @edenfines)

מסתמן שמחשופי וולנים לגמרי קורים (צילום: אינסטגרם, @edenfines)

מסתמן שמחשופי וולנים לגמרי קורים (צילום: אינסטגרם, @edenfines)

 

 

 

השאירו תגובה