אנחנו בשוק שטרנד השיער הזה חזר, אבל הוא מהמם מתמיד

חג האביב נוטה להיות גם עונת המעבר שלנו מתספורת אחת לאחרת, השלב הזה שבו השורשים מתחילים לדגדג ומבקשים להתפנפן ולהתרענן קצת. בשילוב הקאמבק המיוחל של המספרות, לא נותר אלא להתחיל לעשות סדר בכל הטרנדים וההשראות

מאת  | ‏ 25 מרץ 2021
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anisa Sojka (@anisasojka)

נכון הקלישאה הזאת על זה שאנחנו לא באמת מעריכים דברים עד שאנחנו מאבדים אותם? אז זה לא שאי פעם זלזלנו במעמדם הנעלה והקריטי של מעצבי ומעצבות השיער, אבל צריך להודות שהשנה הזאת גרמה לנו להבין לעומק את החשיבות הלאומית, שלא לומר העולמית, של מערך אוחזי המספריים. 

התגעגענו אליהם, חלמנו עליהם בלילות, חשבנו עליהם בכל פעם שהסתכלנו במראה – ועכשיו סוף סוף הגיעה שעתם ושעתנו היפה לממש את כל התשוקה שהצטברה, ולהתארגן על שיער חדש לקראת עונה חדשה, תקופה חדשה ואולי אפילו ממשלה חדשה (על זה פחות מומלץ לבנות). הדגדוג הזה שאתן מרגישות בקרקפת עכשיו? אלה השורשים שלכן, מבקשים להיחפף, להתפנפן ולהתרענן, ולנו יש את ההשראה הטרנדית והמושלמת עבורם ועבורכן.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo)

השאגי
זה כוכב הרגאיי מהניינטיז? זה השטיח מהבית של ההורים שלכם? לא, זו התספורת החמה של הרגע! הדירוג המבולגן, היוצר מראה רב שכבתי ומלא חיים, מביא איתו משב רוח סבנטיזי-בוהמייני משוחרר וכיפי. תת-טרנד מעט יותר מפוקפק הוא ה"שאגי-מאלט" האייטיזי שמיילי סיירוס מתעקשת עליו לאחרונה, ונראה שזה מתחיל לעבוד לה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Maya Wertheimer zamir (@mayawertheimer)

פוני וילון
הוא בסביבה כבר תקופה ומסתדר מעולה עם השאגי מלמעלה, אבל הפוני הקלאסי והרומנטי הזה יעבוד כמעט בכל סטייל וכמעט על כל סוג שיער, כל עוד תדעו לשחק עם האורך והטקסטורה שלו בהתאם לסוג השיער בו התברכתן.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa)

בלונג'ינג'י
צבע השיער הלוהט של הרגע, שכבר זכה אצלנו לשם המושלם "ג'ינג'י חדיד" ונושא גם את הכינוי מעורר התיאבון "סטרוברי בלונד", מתכתב ישירות עם המגמה הסמוקה והאופטימית שניכרת בימים אלה על עולם האופנה ולוקחת אותנו אל מחוזות רוויים בצבע בוהק אך טבעי, חיוני ובעיקר מחמיא.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

תסרוקת גבוהה ופוני לצד
אריאנה גרנדה עושה את זה כבר שנים, אבל לאחרונה מסתמן שהמונופול שלה מתערער, עם עוד ועוד כוכבות ואיט-גירלס שמאמצות את סידור השיער הניינטיזי והמתקתק הזה. אז הרימו את השיער, הסיטו את הפוני, ועכשיו נשאר רק לתקוע עט פרוותי מאחורי האוזן ולחכות שהחתיך של הכיתה יציע לכן חברות.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Luxy Hair Extensions (@luxyhair)

גוונים קדמיים
אם אתן ממש בקטע של רטרו לשנות התשעים ומעוניינות להביע מחויבות מלאה לסטייל הנוסטלגי, הדגישו בצבע את אלמנט השיער הקריטי ביותר של העשור ההוא – ה"שוונצים" הקדמיים. בלה חדיד ורוזי הנטיגנטון וויטלי כבר לגמרי שם.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rosie HW (@rosiehw)

קצוות קופצניים
נו, מיצינו את הניינטיז? חבל, כי מי שמחכות יפה לתורן הן כמובן שנות האלפיים המוקדמות, שמביאות איתן מיני טרנדים שעוד לא ממש הספקנו להתגעגע אליהם. אחד שדווקא בא לנו טוב עכשיו הוא גימור ה"פליפ" הקופצני של הקצוות כלפי חוץ, א-לה רייצ'ל גרין או אלי מקביל. אבל בעדינות, כן?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Laura Polko (@laurapolko)

ברונטבעי
הג'יבריש הזה הוא הלחם מתבקש של ברונטי וטבעי: אחרי שהחום על כל גווניו התבסס כצבע החם של החורף, הוא מביא את אנרגיית האדמה הטובה והיציבה שלו גם אל הקיץ, אבל פחות על המדף ויותר על הראש. בקיצור, נולדתן ברונטיות? ברכותינו, אתן שיא הסטייל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anisa Sojka (@anisasojka)

ארוך
בהמשך למגמה הטבעית, שאולי דווקא נובעת מההבנה שאפשר להסתדר לא רע בלי ביקורים תכופים מדי אצל הספר, ניכרת נוכחותו העוצמתית של השיער הארוך והמפואר. אז בהחלט אפשר להחליט שהדבר החדש שאתן עושות עכשיו עם השיער שלכן הוא, ובכן, כלום – רק אל תשכחו לגזור קצוות מדי פעם.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by WELLA Israel (@wella_israel)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kaia (@kaiagerber)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Luxy Hair Extensions (@luxyhair)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @moroccanoil_il


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bella (@bellahadid)


 

השאירו תגובה