אולי נחש אותה נחש: קיילי משתוללת עם חיות בחוטיני

     

דווקא עם חולצה חושפת בטן: נטע אלחמיסטר התלבשה מושלם לברית של בנה

הדוגמנית ואשת העסקים מתמחה בשמירת האיזון בין שיתוף העוקבים שלה לבין שמירה על פרטיותה, ואנחנו שמחות שהחליטה לחשוף את התמונות מהברית של בנה הבכור, אל-ים - בעיקר כי הלוק שבחרה ללבוש לאירוע הוא אחד המדויקים שראינו ממנה

מאת | ‏ 28 נובמבר 2023

נטע אלחמיסטר

צילום: אינסטגרם, neta_alchimister

נטע אלחמיסטר שייכת לזן מאוד ספציפי של סלבס – מצד אחד, היא משתפת הרבה מהחיים שלה והעשייה שלה ברשתות החברתיות, ואנחנו יודעים לא מעט על אירועים מכוננים בחייה, ומצד שני – לא הרבה ידוע על האישיות שלה, והיא שומרת לא מעט קלפים קרוב לחזה. והאמת? בתור אשת עסקים זאת כנראה אסטרטגיה טובה – לתת לעולם מספיק ממנה כדי שירצה לעקוב, אבל לא מספיק כדי שהיא תוכל להפוך לדמות שנויה במחלוקת.

זה עובד לה. אלחימיסטר היא מפורסמת אהובה יחסית על הקהל, ועל ההצלחה העסקית שלה אי אפשר להתווכח. אבל למרות השמירה היחסית שלה על פרטיות, בסוף השבוע היא שיתפה את העולם בשמו של בנה התינוק – אל ים – ועכשיו מגיעות גם התמונות מהברית.

 

נטע אלחמיסטר

צילום: אינסטגרם, neta_alchimister

נטע ובן זוגה החליטו ללבוש שניהם טוטאל לוק לבן לאירוע המרגש, כשהיא גם נותנת הצצה לבטן שלה לאחר הלידה, כנראה כמחווה לאיבר שנשא בתוכו תשעה חודשים את הבייבי החדש.

החולצה המכופתרת, שכופתרה מהצווארון עד מעל הפופיק, היא חלק מקולקציית ההלבשה של בננהוט, המותג של נטע ונועה בני. הג׳ינס הלבן מרובה הקרעים הוא מהמותג Ser.o.ya, ויש לנו תחושה שנטע קיבלה אותו במתנה, מכיוון שהוא נמכר באתר המותגים ריבולב, שאיתו הדוגמנית משתפת פעולה לאורך שנים. במקום לבחור בנעליים לבנות, נטע החליטה להיות קצת יותר מתוחכמת וללכת על סנדלי עקב של זארה בצבע הכי ניטרלי שיכול להיות – שקוף.

נטע אלחמיסטר

צילום: אינסטגרם, neta_alchimister

נטע אלחמיסטר

צילום: אינסטגרם, neta_alchimister