בזמן שאתם בפיג'מה, יש מי שעדיין לובשות בגדי מעצבים יוקרתיים

אמילי רטאייקאוסקי מדגמנת הלבשה תחתונה, מריה ברנד נהנית מהשמש בחצר שלה, כריסל לים לוקחת את הלפטופ למקלחת ורוזי האנטינגטון וויטלי עושה פוזות למראה. המשפיעניות מוותרות על הטרנינג ומספקות השראה

מאת  | ‏ 1 אפריל 2020
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gilda (@gildaambrosio) on

ימי הבידוד תפסו את כולנו בהפתעה. לאור כל הדאגות והעובדה שאי אפשר לצאת מהבית, רבים מאיתנו הורידו הילוך, בחרו בנוחות בלתי מתאמצת ועברו למדים העולמיים החדשים – טרנינג וסווטשירט אוברסייז מנחמים.

אבל בעוד הנגיף משתולל בחוץ, החנויות סגורות ותעשיית האופנה סופגת מכה אנושה, יש כאלה שעדיין לא מוותרות על האאוטפיט היומי המושקע. בין אם זו דרכן להתמודד עם הסטרס ולשמור על שגרה, או פשוט כי זו העבודה שלהן, המשפיעניות ממשיכות בכל יום לעלות על בגדי מעצבים יוקרתיים, עקבי סטילטו ואיפור מלא, ומספקות לנו מעט אסקפיזם שמקשט את הפיד.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on


קיארה פראני ממשיכה לבלות עם המשפחה המתוקה, מריה ברנד נהנית מהשמש בחצר ביתה, רוזי האנטינגטון וויטלי עושה פוזות למראה, אמילי רטאייקאוסקי מדגמנת הלבשה תחתונה וכריסל לים מקלידה מהמקלחון.

כמו בכל מצב, יש מי שיבחר לכעוס ולבקר, אבל אם תשאלו אותנו מדובר בקצת אוויר נחוץ לנשימה, והשראה ליום שאחרי.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Maria Bernad (@maria_bernad) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lena Perminova (@lenaperminova) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Laura Jackson (@iamlaurajackson) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Babba C Rivera (@babba) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chriselle Lim YOUR RICH MOM (@chrisellelim) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Susie Lau (@susiebubble) on

  • כולן לבושות, אמילי רטאייקובסקי ערומה. נו, מה חדש?

    מאת: ללא שם |‏ 2 באפריל 2020 | 08:13

השאירו תגובה