מאפרת את הכוכבות וכל הזמן חושבת על האיש שהלך לשמיים

שחף ביטון הייתה בת שמונה כששוטרים דפקו בדלת הווילה של משפחתה והודיעו שאביה נרצח. בצבא תקפה אותה מחלה שגרמה לה לאבד ממשקלה עד שהגיעה ל-37 קילו. היום היא מאפרת סלבס כמו אנה זק, עומר נודלמן, נועה קירל ועדן פינס, הבריאות בסדר והזוגיות נהדרת ("הוא בן 32, מתעסק ברכבים וחתיך הורס"), אבל יש דברים שהזמן לא מרפא. "בחלום האחרון ראיתי את כפות הידיים של אבא. הוא היה האהבה הכי גדולה שהייתה לי בחיים"

מאת  | ‏ 21 נובמבר 2019

שחף ביטון (צילום: אביב אברמוב)

שחף ביטון (צילום: אביב אברמוב)

בשבוע שעבר הוזמנה שחף ביטון למלון בוטיק במרכז תל אביב כדי להתמנגל עם איי-ליסטים ואיי-ליסטיות באירוע אקסקלוסיבי של "דיור". השמלה הייתה שחורה וקטנה, הפן התנפנף בבריזה של נובמבר, והאיפור – כיאה לעבודה של ביטון, אחרי הכל מאפרת מקצועית – היה וואו. רק מה, היא לא הצליחה להרגיש שייכת. "נכנסתי לשירותים וראיתי את מרינה מקסימיליאן", היא מספרת. "אמרתי לה 'איזו יפה את', כי היא באמת אחת הנשים המהממות בעיניי, אבל מעבר לזה לא ממש תקשרתי. היו שם גם מלי לוי, שלי גפני, סנדרה רינגלר וגיא פינס. לא ידעתי איך לפנות אליהם, אז לא התערבבתי".

הרגשת לא קשורה?
"קשורה ולא קשורה. אם זה היה אירוע של מאפרים הייתי בשיא שלי, אבל זה היה אירוע של אנשים באמת מפורסמים, אז ישבתי בצד עם שתי המאפרות הנוספות שהוזמנו מלבדי". 

בתמונה שהעלית לאינסטגרם נראה שהרגשת די בנוח עם הסיטואציה, השתלבת כאחת היפות והנכונות.
"באינסטגרם מתעדים את הרגעים היפים, זה שקר כלשהו. אף אחד לא יודע מה את עוברת, אבל לכל אחת יש את הסיפור שלה ואת הטראומה שלה".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on


אלא שלא לכל אחת יש סיפור וטראומה כמו של ביטון. בגיל 28 היא מאפרת כוכבות כמו עדן פינס, נועה קירל ואנה זק, אבל אין בעולם מספיק מייקאפ בשביל לטשטש את הסימנים שהותירו בה טלטלות חייה. עד גיל שמונה היא חייתה כמו נסיכה, בת זקונים למשפחה אמידה מקריית ביאליק, ואז השוטרים דפקו בדלת. "אבא שלי בדיוק טס לטורקיה", היא מספרת. "הוא לא נפרד ממני לפני שהוא נסע, אבל הוא התקשר משם הביתה וביקש לדבר איתי. בכיתי לו בטלפון, אמרתי 'לאן הלכת?', והוא אמר לי: 'אל תדאגי, אני תכף חוזר'. זה היה ממש לפני ארוחת הערב שבסופה הוא נרצח". 

אמרתי לאמא, "אבא מת"

20 שנה עברו מאז, אנחנו יושבות בבית קפה הומה, אבל אי אפשר לא לשמוע את הרעד בקולה של ביטון. "אבא שלי ודוד שלי היו שותפים במפעל רהיטים מצליח בחיפה. הם טסו לנסיעת עסקים וערב אחד ניגשו אליהם שלושה מהגרים ממרוקו. אבא שלי נולד במרוקו, ידע מרוקאית, אז היה חיבור. המהגרים סיפרו שיש להם מפעל בדים שמייצר ל'לקוסט', דוד שלי התעניין, ולמחרת הם קבעו ארוחת ערב במסעדה. הם ישבו, דיברו, אבא שלי הראה תמונות של הילדים, ובאיזשהו שלב אחד הבחורים אמר שהוא יורד לקנות סיגריות. הוא חזר עם בקלאווה שכנראה היה בה סם הרדמה. אבא שלי לא אהב בקלאווה אז הוא לא נגס בה, אבל דוד שלי אכל ממנה ואיבד את ההכרה. כנראה שהם חבטו באבא שלי עם משהו מאוד כבד שגרם לו לשטף דם במוח, כי מנקה בפארק ציבורי מצא למחרת את הגופה שלו זרוקה על הדשא, לצד דוד שלי שהיה מחוסר הכרה".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

ידוע למה הם עשו את זה?
"הם שדדו את כל מה שהיה להם בכיסים, גנבו להם את התעודות, לקחו את המפתחות של חדרי המלון, שדדו את כל מה שהיה להם בחדר וקנו בכרטיסי האשראי שלהם 19 טלפונים ניידים. מה שהם רצו זה לעקוץ תיירים ואבא שלי נפל להם בעין. לקח למשטרה יומיים להודיע לנו, אבל אמא שלי הרגישה שמשהו לא בסדר, וגם אני".

מה הרגשתן?
"אמא שלי ידעה על הפגישה עם הבחורים האלה, וכשהוא לא עדכן אותה שהוא חזר למלון היא הבינה שמשהו קורה. זה היה בערב ל"ג בעומר, ואני זוכרת שעליתי במדרגות אחרי המדורה ואמרתי לאמא ככה משומקום, 'אבא מת'".

מה גרם לך להגיד את זה?
"היה לי סרט אדום על היד, כזה שמקבלים בכותל, ואמרתי שאבא מת כי לא הבאתי לו את הסרט שלי. היא צעקה עליי שאני אפסיק לדבר שטויות, אבל אחרי יומיים הגיעה ניידת של המשטרה. הייתי בחדר שלי, שמעתי את אמא צורחת ואמרתי בהיגיון של ילדה ש'יש לנו בבית עכביש גדול והמשטרה באה לקחת אותו'. אחותי עלתה למעלה עם מגבת ספוגה בדמעות, ומאז… שחור". 

צילום: אביב אברמוב

צילום: אביב אברמוב

עיני השקד שלה נמלאות דמעות. "היה לי יותר קל אם הייתה לי סיגריה עכשיו", היא אומרת בקול חנוק, ובתוך מאית השנייה מושטת לה סיגריה מגולגלת מהשולחן הסמוך. "קשה לי לדבר על זה", היא מתנצלת, "למרות שלאורך השנים אני מדברת על זה מלא. פשוט הייתי הבייבי של אבא שלי, כמו הבן שהוא תמיד רצה. הולכת איתו לסרטים בימי שישי, משחקת איתו כדורגל, קופצת עליו כשהוא חוזר מהעבודה".

מה סיפרו לך על המוות שלו?
"כילדה לא ידעתי יותר מדי, סיפרו לי את הסיפור במעודן. את הגרסה המלאה שסיפרתי לך עכשיו שמעתי רק לפני שבוע, כשדיברתי עם אמא שלי לקראת הריאיון הזה. ללוויה לא הרשו לי להגיע, לשבעה הגיעו כל החברים לנחם אותי, קיבלתי ציורים. את לא קולטת מה קורה כשאת בשבעה כי עוטפים אותך יותר מדי. רק אחר כך התחילה ההתמודדות". 

את חושבת לפעמים על הרגעים האחרונים שלו?
"כל הזמן, אבל זה הרבה יותר מזה. אני לא יכולה לשמוע שירי ארץ ישראל כי זה מזכיר לי את ימי שישי עם אבא. זה מחזיר אותי למשהו שאי אפשר להתמודד איתו. לפחות האנשים שעשו את זה נתפסו ונענשו". 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

איך נראו החיים אחרי הטרגדיה?
"הם התהפכו. היינו משפחה אמידה וזה ריסק אותנו כלכלית. העסק קרס ואמא שלי, פקידה במשרד התחבורה, נכנסה לחובות. היינו צריכים למכור את הווילה הגדולה שגרנו בה ועברנו לבית קטן באותה שכונה. בתור ילדה לא הרגשתי את זה כי אמא ניסתה לחפות על המצב כדי שארגיש טוב, הייתה מפנקת אותי ואת האחיות שלי במקסימום. אבל הפכתי לתלמידה גרועה, חסרת ביטחון. מי מקבל 40 בתעודה ביסודי? כולם תלמידים טובים, אבל אני לא הצלחתי ללמוד". 

איך היו היחסים עם דוד שלך?
"נאחזתי בו, הוא היה לי תחליף אב. כשהם טסו לטורקיה אשתו הייתה בחודש תשיעי, וכשהוא חזר משם ונולד הילד הם קראו לו אביחי, על שם אבא שלי, אבי. במשך כמה שנים הייתי הולכת אליהם כל יום לעשות בייביסיטר על הילדים ללא תשלום, אוהבת אותם אהבה טהורה. יום אחד, אחרי שהם לא ענו לי לטלפון כמה ימים, הגעתי ואשתו פתחה לי את הדלת. היא אמרה לי 'אל תבואי יותר, זה לא מתאים'. זה אירוע שהפך אותי, הייתי ילדה, ומאז אנחנו לא בקשר. כל המשפחה בנתק ממנו". 

למה? אולי המפגשים מציפים לו את הטראומה שעבר?
"אני לא חושבת שזו הסיבה, למרות שהוא חווה טראומה שאני לא מזלזלת בה. אני חושבת שהוא פשוט גבר שהלך אחרי אשתו". 

צילום: אביב אברמוב

צילום: אביב אברמוב

שקלתי 37 קילו, היו שואלים אותי אם אני אחותה של שחף

העובדה שאביה נתן אמון באנשים שרצחו אותו, אומרת ביטון, השפיעה על האופן שבו היא מתמודדת עם חייה שלה. "אני מאוד חשדנית. אם אמא שלי לא עונה לטלפון, אני מתקשרת 40 פעם ושולחת אליה את אחותי שגרה בקריות כדי שתבדוק שלא קרה לה משהו. אנחנו משפחה של נשים שבה אחת יותר חרדתית מהשנייה. אם בעלה של אחותי לא עונה לה חצי שעה, היא נכנסת לסרטים. גם כשטוב לי אני אומרת 'אוקיי, מתי תבוא הכאפה?'".

היא באה כשביטון שירתה כפקידה פלוגתית בחיל השריון. זה התחיל ככאב בטן שגרתי, ומהר מאוד הפך לשגרה של כאבי בטן הולכים וגוברים. "כל שבועיים היה לי התקף נוראי, שלושה ימים של הקאות, ריצות לשירותים, כאבים, אשפוזים, מורפיום", היא מספרת. "אמרו שאני צריכה לעבור ניתוח להוצאת התוספתן, ואחרי הניתוח אמרו לי 'הוצאנו את התוספתן, אבל זו לא הבעיה, יש לך משהו שנקרא היצרות מעיים'. למחרת כבר שוחררתי מהצבא".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on


ההתקפים לא פסקו ושחף שילמה עליהם מחיר פיזי, נפשי וחברתי. "היו לי חמש שנים של סיוט. אין תזונאית שלא הלכתי אליה, אין מדקר שלא ביקרתי אצלו. ניסיתי כל מיני תפריטים וכלום לא עזר. בגיל 24 ירדתי 10 קילו כי האוכל לא היה נספג. שקלתי 37 קילו, היו שואלים אותי ברחוב אם אני אחותה של שחף כי לא זיהו אותי. אנשים חשבו שאני אנורקסית, אמרו לי 'תאכלי קצת'. לכל אחד הייתי צריכה להתחיל להסביר את המצב. בתקופה ההיא גם התחלתי לאפר בחנויות של מותגי איפור. זה היה קשה, כי בגלל ההתקפים ביטלתי משמרות עד שהפסיקו להאמין לי. מנהלת אחת אמרה לי בשלב מסוים שהבעיה היא אצלי בראש, שאני צריכה לראות פסיכולוג".

גם את חשבת שאולי מדובר בכאבים פסיכוסומטיים?
״לא. הנפש שלי הייתה בסדר, רציתי להיות בריאה, הייתי אוכלת המון, אבל שום דבר מזה לא היה נספג. בסוף עברתי בגיל 24 ניתוח שבו חתכו לי 30 סנטימטר מהמעי. אושפזתי בחודש שלפני, רצו להכין את הגוף שלי. הייתי בלחץ כי בדיוק התחלתי לצאת עם בן הזוג שלי, וחששתי שהוא יעזוב אותי כי הכינו אותי לסיכונים". 

מה היו הסיכונים?
״שתהיה לי שקית צרכים מחוץ לבטן. זה היה הפחד הכי גדול שלי, אבל זה לא קרה. הניתוח עבר הצלחה והיום הכל בסדר. לבינתיים". 

צילום: אביב אברמוב

צילום: אביב אברמוב

מה זה 'בינתיים'?
״אני מקווה שימשיך להיות בסדר, אבל יש מורכבות. אני לא יכולה לאכול דגנים מלאים וסיבים, ולא יכולה לאכול בכל מקום כי אני צריכה להיות זהירה. אני מאלה ששואלות מלצרית אם המטבח במסעדה נקי. ועדיין, זה עולם אחר מהחיים שהיו לי לפני הניתוח". 

כשקים קרדשיאן עשתה לי לייק

הניתוח לא היה הטוויסט היחיד בעלילה. בחייה החדשים, נטולי ההתקפים, ביטון הפכה למאפרת נחשקת שמפדרת את הנקבוביות של כוכבות מדוברות. "כשעבדתי בחנויות של 'מאק' ו'בובי בראון' ראיתי שאם אני מעלה לאינסטגרם תמונה שלי מאופרת, בנות מגיעות לחנות ומבקשות ששחף תאפר אותן. לקחתי סיכון, התפטרתי ויצאתי לדרך עצמאית. העליתי לאינסטגרם תמונות של בנות יפות שאיפרתי, מספר העוקבים התחיל לגדול, הגיעו כלות, היומן התמלא. לפני שנה פניתי לעומרי יערי מסוכנות ITM, שלחתי לו צילום של עמוד האינסטגרם שלי – שיראה שאני לא מאפרת מתחילה, שיש לי עוקבים ויש פוטנציאל – והצעתי לו לאפר את הדוגמניות שלו. כשנפגשנו אמרתי לו שאני אוציא את הבנות שלו וואו, וזה מה שקרה".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

מי הייתה הסלב הראשונה שאיפרת?
"רומי פרנקל. נזרקתי ישר למים העמוקים והתעלפתי מהתרגשות. הוצאתי אותה מושלמת". 

טוב, זה קל.
"אבל גם מאוד קל לכער. הבחורות האלה יותר מדי יפות, אם את עושה הצללות מוגזמות ולא מדגישה את היופי הטבעי שלהן אז הן כבר לא נראות במיטבן".

מי באו אחרי רומי?
"אנה זק, עומר נודלמן, נועה קירל, יעל שלביה ועדן פינס, שאותה אני מאפרת קבוע. היא חולה על הסגנון שלי, אומרת שיש לי את טאץ' משלי. יש לי סיפור אהבה עם כל אחת מהבנות האלה".

צילום: אביב אברמוב

צילום: אביב אברמוב

דרך עדן, שיוצאת עם דור רפאלי, את יכולה אולי להגיע אל בר רפאלי ולאפר אותה.
"הלוואי. והייתי רוצה להגיע לעוד". 

מי מאופרת החלומות שלך?
״בארץ הגשמתי את זה עם עדן. בחו"ל מבחינת יופי הייתי רוצה לאפר את אירנה שייק, ומבחינת מקפצה לקריירה את קים קרדשיאן. אגב, היא עשתה לי לייק באינסטגרם".

סליחה?
״כן, היא עשתה לי לייק בדף של חברת האיפור שלה, KKW, שהעלו עבודה שלי. גם קריס ג'נר עשתה". 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

איך הגבת ללייק של קים?
"צרחתי בבית מהתרגשות. היא מאוד קמצנית בלייקים, ואם היא עשתה לייק אני בטוחה שהיא הייתה בעמוד שלי. אני גם כל הזמן בודקת אם הלייק נשאר או שהן כבר הסירו אותו". 

ו…?
"הוא נשאר. אני מאמינה שבסוף אגיע לאפר אותה". 

עם כל אבק הכוכבים שסביבך, לא קורץ לך לטעום מהזוהר? לעבור לצד השני של המצלמה?
"הרבה שואלים אותי למה אני לא עוברת לפרונט. כרגע אני מסופקת מהקריירה שלי, אבל ברור שהייתי רוצה להוציא ליין מוצרים שאהיה בפרונט שלו". 

צילום: אביב אברמוב

צילום: אביב אברמוב

היית הולכת לריאליטי?
״לא יודעת, תלוי לאיזה. אני לא אוהבת להתלכלך. אני גם לא רוצה להיות בפורמט שבו צריך לאכול דברים מוזרים, או להיות כלואה בבית שלושה חודשים, עם כל המצב המורכב של הבטן שלי". 

אמרו לך שאת דומה למלי לוי?
"כל הזמן אומרים לי את זה. הלוואי, היא מושלמת. יש לה מראה שהוא לא מאיים מדי, אבל זה מראה שמתחברים אליו, גם גברים". 

ובגזרה הזו את תפוסה.
"יש לי בן זוג כבר ארבע שנים. הוא בן 32, מתעסק ברכבים וחתיך הורס".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

כשאת מאפרת כלה, לא בא לך גם שמלת קצפת וצלם מגנטים?
״אני מתה כבר להתחתן איתו ואני מאמינה שזה ממש קרוב. הוא 100 אחוז גבר, ג'נטלמן במקסימום וממש מזכיר את אבא שלי. אם אבא שלי היה מכיר אותו, גם הוא היה מתאהב בו". 

20 שנה אחרי שאיבדת אותו, אפשר לומר שהזמן מרפא?
"טראומה נשארת טראומה לכל החיים. אני חושבת על אבא כל יום, מדברת איתו, מרגישה שהוא מלווה אותי. הוא נגלה אליי לפני כל אזכרה שלו, גם אחרי 20 שנה. בכל חלום הוא נעלם לי, עוזב אותי, ואני קמה שבורה. בחלום האחרון ראיתי את כפות הידיים שלו, שמעתי את הקול שלו, דברים שנשכחים עם השנים. הוא היה האהבה הכי גדולה שהייתה לי בחיים". 

לאמא שלך יש זוגיות היום?
"שלוש שנים אחרי המוות היא הכירה את בן הזוג שלה. גם הוא ביטון, והוא הכיר את אבא שלי, שקנה ממנו משאיות לעסק. יותר מזה, אבא שלי סיפר עליו פעם לאמא שלי, אמר לה 'את לא מבינה איזה בן אדם טוב הכרתי'. עף עליו. הוא שלח אותו מלמעלה".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Makeup Fashion Lifestyle (@shahafbiton_makeup) on


צילום: אביב אברמוב | סטיילינג: שני לסרי ל-ITM | איפור: שחף ביטון ל-ITM | שיער: אושר סעדון ל-ITM | בגדים (לפי לוקים): לוק 1 - סריג: H&M, גופיה: Bershka, לוק 2 - חליפה: Names, חולצה מכופתרת: Zara, לוק 3 - מעיל: הדר בן עזרה, חולצה מכופתרת: H&M, לוק 4 – חולצה מכופתרת: H&M, מכנסיים: Zara, שלייקעס: Names, לוק 5 – מעיל: Diesel, לוק 6 – חולצה מכופתרת: Zara, עניבה: Names

 • אני מכירה את שחף מאז שהיא בת 8. ילדה יפה, רגישה, מתוקה וטובת לב שהפכה לאישה יפהפיה, רגישה, מתוקה וטובת לב. אבא שלך גאה בך על מי שאת, על ההצלחה שלך, על טוב-הלב והערכים שלך. אני מאחלת לך שלעולם אף אחד לא יצליח לפגוע בך ולערער לך את הביטחון ושאף לשון רעה לא תצליח לחדור ללב הטוב שלך. את הכי מדהימה בעולם ותמיד תזכרי את זה.

  מאת: קארין אלוש |‏ 14 בדצמבר 2019 | 21:05
 • תתצטנעי קצת תהיה לך רפואה

  מאת: רותי |‏ 25 בנובמבר 2019 | 17:37
 • אישה מדהימה וטובה. מהסוג שהופך את העולם למקום טוב ויפה שכיף לחיות בו. תצמחי מהשיברון ומהכאב ותתחזקי. מלכה אמיתית.

  מאת: אישה מהממת |‏ 25 בנובמבר 2019 | 01:14
 • בחורה מושלמת וחזקה

  מאת: אןר |‏ 25 בנובמבר 2019 | 00:13
 • את יפה מאוד.רק תורידי את הבוטוקס מהשפתיים

  מאת: אושרת עמר |‏ 24 בנובמבר 2019 | 22:38
 • קצת שטחית עם הלייק של קים קרדשיאן…מי ישמע-אלוהים לחץ לך לייק.את ממש יפה והסיפור שלך נוגע ללב
  אבל עצתי-פחות לנשום את האינסטגרם ואת האושיות זה פתטי

  מאת: קים |‏ 24 בנובמבר 2019 | 17:23
 • מלכה אמיתית לב טהור,מגיע לך רק טוב בחיים את השראה אחותי♥️

  מאת: לי דובני |‏ 24 בנובמבר 2019 | 12:16
 • שפתיים מוזרות

  מאת: משתמש אנונימי (לא מזוהה) |‏ 24 בנובמבר 2019 | 08:45
 • שחפונה היפה
  גאה בך מאוד על הדרך שלך..
  לא ידעתי כלום על הדברים שסיפרת
  ריגשת מאמי
  תמשיכי להצליח יפיופה♥️

  מאת: אושרית דיין |‏ 24 בנובמבר 2019 | 06:17
 • מה זה השפתיים האלה ??? וואוו כמה הזרקות

  מאת: רחלי |‏ 23 בנובמבר 2019 | 22:50
 • יופי מהמם עם אופי. אחת היפות ששואלים , איפה היתה עד עכשיו?!

  מאת: מאירה |‏ 23 בנובמבר 2019 | 21:08
 • מהממממת אין עליךך.. תעלי ותצליחי אני מאמינה ובטוחה שתגיעי לאן שרק תרצי…
  ובע"ה חתונההה

  מאת: מיטל |‏ 23 בנובמבר 2019 | 20:45
 • איזה שם יפה יש לך!

  מאת: גיל |‏ 23 בנובמבר 2019 | 20:16
 • הבחורה מספרת על אבא שלה שנירצח מיצטלמת בצורה חושפנית כאילו שהיא בתצוגת אופנה הכתבה לפי דעתי מבזה את זכר אבא שלה וגם אותה , בחורה שמספרת סיפור עצוב על אבא שלה ועל עצמה למה להראות תמונות חושפניות זה טימטום לבחורה אן טיפת כבוד . לפי מה שאני רואה הבחורה רוצה שיראו אותה מדגמנת ולא הסיפור העצוב באמת חבל של בחורות של היום רובן אן להן כבוד עצמי לפי דעתי הבחורה לא יפה ולא חכמה פשוט בושה שהיא מיצטלמת כך ומספרת סיפור עצוב על אבא שלה שנירצח

  מאת: אורן |‏ 23 בנובמבר 2019 | 18:11
 • בחורה מתוקה, איפרה אותי לאירוע עוד כשעבדה בקריות, קיבלתי ים מחמאות, בהצלחה (-:

  מאת: אורלי מוצקין |‏ 23 בנובמבר 2019 | 17:53
 • ניראית עפה על עצמה

  מאת: רועי |‏ 23 בנובמבר 2019 | 17:40
 • מה קרה לך בשפתיים?

  מאת: ריטה סמית |‏ 23 בנובמבר 2019 | 15:38
 • חבל שאת היחס והכבוד שאת נותנת לסלבריטי את לא נותנת לכלות ובנות שמתאפרות אצלך ומשלמות ממיטב כספן. יחס מחפיר והתנהגות מזלזלת.

  צר לי על הסיפור העצוב שלך.

  מאת: כלה לשעבר |‏ 23 בנובמבר 2019 | 13:15
 • עבדתי איתך פעם! את מושלמת תמיד היית!!!

  מאת: לי |‏ 22 בנובמבר 2019 | 19:17
 • את מקסימה ותותחית על, זכיתי להתאפר אצלך בעבר ואת פשוט אלופה!! מלאך.
  בהצלחה יקירה שרק תעלי מעלה מעלה

  מאת: מירי |‏ 22 בנובמבר 2019 | 15:42
 • וואו.. אישה מדהימה וחזקה, השראה.. עברה כל כך הרבה ולעולם לא הייתי מאמינה.. רק הצלחה!!

  מאת: עדן |‏ 22 בנובמבר 2019 | 13:47
 • לא מכירה אותך אבל הסיפר נגע לליבי, ועשית לי חשק לחזור לאפר :-0
  תודה!
  אגב אני לא גרה בארץ אז אין תחרות.

  מאת: לילי |‏ 22 בנובמבר 2019 | 12:02
 • למה התמונות עברו ריטוש ונראות מלוקקות עד גיחוך, אם כול הטרגדיה שבנושא

  מאת: יניב |‏ 22 בנובמבר 2019 | 11:38
 • מהממת שאתתתת איזה חזקה בחורה מדהימה❤

  מאת: תמר |‏ 22 בנובמבר 2019 | 04:36
 • כישרון עלללללל את שחף האלופה

  מאת: לימאי |‏ 22 בנובמבר 2019 | 00:40
 • מקסימה שאת אבל יש לזה שם זה נקרה קרהון ואת לא צריכה להתביש בזה

  מאת: מקסימה |‏ 22 בנובמבר 2019 | 00:15
 • את פשוט מדהימה, מעבר להיותך.מאפרת אלופה ומקצועית.. המון בהצלחה !

  מאת: יעל |‏ 21 בנובמבר 2019 | 22:56
 • כמה את יפהההה! ויש לך ידי זהב, כל תמונה יותר יפה מהקודמת! אין ספק שליין שתייצגי יצליח בגדול! אלופה!

  מאת: אורית |‏ 21 בנובמבר 2019 | 22:48
 • מהממת צנועה הילדה הכי טובה בעולם עובדת כל כך קשה מתפרנסת בכוחות עצמה מגיל כלום מלכה אמיתית שאפו לא היה ספק בכלל ❤️

  מאת: ויקי |‏ 21 בנובמבר 2019 | 22:46
 • את מדהימה! מאוד מוכשרת ומאחלת לך רק טוב!

  מאת: ליאל |‏ 21 בנובמבר 2019 | 22:11
 • איזה חיים קשים, אין מה לומר.
  הלוואי שיהיה לך טוב בהמשך.

  מאת: מישהו |‏ 21 בנובמבר 2019 | 21:11
 • פשוט מדהימה!!! מתחילת דרכה זה היה ברור שתגיע הכי רחוק שאפשר
  נכון מקצועיות זה דבר מאד חשוב אבל לא פחות מאישיות, התברכת בשניהם, תצליחי!!!

  מאת: מוריה |‏ 21 בנובמבר 2019 | 20:51
 • כל כך מוכשרת ויפיפיה!!!

  מאת: לי |‏ 21 בנובמבר 2019 | 20:38
 • סיפור עצוב אומנם אבל גם שמח! את עושה את אבא שלך מאוד מאוד גאה במי שאת ומה שאת. את מוכשרת בטירוף ומקסימה, מעבר ליופי החיצוני :) את מראה שהכל אפשרי. אז שחף מתוקה שאת – רק טוב ובריאות. תמשיכי להצליח

  מאת: נוי |‏ 21 בנובמבר 2019 | 19:38
 • מאפרת מדהימה ובחורה טובה.! מאחלת לך כל טוב יקרה

  מאת: נטלי |‏ 21 בנובמבר 2019 | 19:17
 • שחף יא מהממתתתת❤❤❤

  מאת: שרון |‏ 21 בנובמבר 2019 | 18:18
 • פשוט מדהימה ביופייך!! מוכשרת ברמות.

  מאת: לי |‏ 21 בנובמבר 2019 | 18:04
 • שחף את מדהימה!!!
  את מוכשרת יפה וכנה ואת עוד תגיעי רחוק עם המקצועיות שלך.
  עלי והצליחי מהממת יישר כח

  מאת: רחלי |‏ 21 בנובמבר 2019 | 17:56
 • שחף המדהימה
  מעבר ליופי ולכישרון מדובר בבחורה סופר מתוקה וצנועה.
  רק אושר ושמחה שיהיה לך

  מאת: הילה |‏ 21 בנובמבר 2019 | 17:20
 • כיף לקרוא כתבה על אישה מעניינת עברת כברת דרך וככל הנראה מצפה לך הצלחה יתרה! תצליחי את מקסימה ויפה מפנים ומבחוץ!

  מאת: אפרת |‏ 21 בנובמבר 2019 | 16:52

השאירו תגובה