עפות על עצמן: הכירו את המלאכיות החדשות של ויקטוריה'ס סיקרט

ההתרגשות לקראת התצוגה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט לא דועכת, להיפך – נראה שבכל שנה האובססיה סביבה רק הולכת וגדלה. עכשיו התבשרו הדוגמניות החדשות שיצטרפו אליה על הטייטל החדש, והתגובות שלהן מתוקות במיוחד

מאת  | ‏ 16 ספטמבר 2018

חדשות בתפקיד (צילום: אינסטגרם, josiecanseco, sofie_rovenstine, winnieharlow)

חדשות בתפקיד (צילום: אינסטגרם, josiecanseco, sofie_rovenstine, winnieharlow)

בימים האחרונים נשמעו צרחות שמחה ברחבי העולם. הסיבה: 18 צעירות יפהפיות גילו שהן עומדות להיות חלק מאחת ממקפצות הקריירה הבטוחות של עולם הדוגמנות – תצוגת ההלבשה התחתונה האיקונית של ויקטוריה'ס סיקרט. בנובמבר הקרוב, לאחר שיצומו ויתאמנו בכל יום על מנת שגופן יהיה במיטבו, יצעדו הדוגמניות שלפנינו לראשונה בבגדי המלכות הסקסיים, לצד הדוגמניות המשופשפות, ואת חלקן אף יציידו בזוגות מרהיבים של כנפיים.

השם המוכר ביותר ברשימה הוא וויני הארלו, שהפכה לסלב בעולם האופנה ומחוצה לו בזכות יופייה ועורה הייחודי. להארלו 4.3 מיליון עוקבים, היא עסוקה כרגע בשבועות האופנה וטרם הכריזה על החדשות בעצמה, אבל כל היתר, חלקן מופיעות עכשיו לראשונה במדורי האופנה העולמיים, יודעות שזהו רגע היסטורי. קצת כמו לזכות בהגרלת הלוטו של עולם הדוגמנות. מרגש לראות כיצד הבנות שיתפו את החדשות בחשבונות האינסטגרם שלהן, ויש לשער שעכשיו תתפח משמעותית גם עמודת העוקבים שלהן.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Winnie Harlow (@winnieharlow) on


"אני מדגמנת כבר עשר שנים וזה תמיד היה החלום שלי", כותבת סיידי ניומן. "תמשיכו לטחון עבודה ולהיות נחמדות!".

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by sadie newman (@sadienewman) on

גם הסרטון שהעלתה סופי רובנשטיין מדבק בהתלהבות ובהתרגשות שפורצות ממנו: "אני לא בטוחה שהפנמתי עדיין שהחלום הגדול שלי התגשם", היא מספרת.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sofie Grace Rovenstine (@sofie_rovenstine) on

דאקי טות', דוגמנית מאוד פופולרית ומדוברת לה מיליון עוקבים, גם היא שיתפה את ההתלהבות הפראית שלה והעלתה רגע דוקומנטרי שנדמה לרגע שיצא מהתוכנית של טיירה בנקס. האושר הופך תוך שניות ספורות לצרחות וקפיצות, ואי אפשר להישאר אדישים.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Duckie (@duckieofficial) on

גם איישה הודג'ס, לה בסך הכל 13 אלף עוקבים, חלקה את הרגע הטלוויזיוני כל כך, בו היא מגלה ומתרסקת ממרום גובהה על הארץ בהוקרת תודה והתרגשות.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Iesha Hodges (@ieshahodgesofficial) on

קלסי מריט מחתה דמעה, לא רק כי חייה עשויים להשתנות לנצח בעקבות קפיצת המדרגה בקריירה, אלא כי עשתה היסטוריה והיא הפיליפינית הראשונה שתצעד אי פעם בתצוגה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kelsey Merritt (@kelseymerritt) on

באופן כללי, הצעירות המתוקות חולקות ברגע המאושר הזה נאומי אוסקר מסוגים שונים, ויפה לראות כיצד הן נותנות קרדיט ומתייגות את כל הצוות שלהן, עמו הן הולכות כבר זמן רב. כמעט כל אחת מהבנות מודה לכל מי שהאמין בה, גם כשלה היה קצת קשה.

שווה לשוטט בין חשבונות המתמודדות ולהידבק ברוח העליזה. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Myrthe Bolt (@myrthebolt_) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jos (@josiecanseco) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CHEYENNE MAYA CARTY (@chey_maya) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lani (@alannahwalton) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Isilda Moreira (@isildamoreira) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Yasmin Wijnaldum (@yasminwijnaldum) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by SABAH WITH AN A (@iamsabaah) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lorena Rae (@lorena) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Maia Cotton (@maiacotton) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Unicorn (@mayowanicholas) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Melie Tiacoh (@melie_tiacoh) on

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Willow Hand (@willow.hand) on

השאירו תגובה