לוהטת בגיל 53: אל מקפירסון מציגה גוף מושלם בבגד ים

כמו רבים מאיתנו, גם דוגמנית העבר האוסטרלית מבלה בימים אלו בחופשת הקיץ שלה, אבל בניגוד לבני תמותה רגילים, מקפירסון מציגה בחשבון האינסטגרם שלה גוף אלוהי שקשה שלא לבהות בו שעות. ניתן לתמונות לעשות את שלהן

מאת  | ‏ 20 אוגוסט 2017

מכירים את הנשים שהחיים שלהם כל כך מושלמים שאתם לא יודעים אם לקנא או לפרגן? אז אל מקפירסון. דוגמנית העל לשעבר, שהיום היא בת 53, אשת עסקים מצליחה ואימא לשלושה, שיתפה את עשרות אלפי העוקבים שלה באינסטגרם בתמונות חופשה מעוררות קנאה, כשבכל אחת מהן היא לבושה בבגד ים אחר, אבל בכולן, בלי יוצא מן הכלל – נראית מושלם.

למרות שקשה להתווכח על הנתונים הפיזיים המרשימים של מקפירסון, אהבנו את המסר החיובי שהעבירה לעוקבים. במקום להתמקד בכמה לוהטת היא נראית, היא צירפה לכל תמונה את ההאשטג happyontheinside#, כדי להזכיר שזה מה שבאמת משנה בחופשת הקיץ, ולא כמה הישבן שלך מוצק.

מקפירסון מבינה דבר או שניים בלבוש חוף מעבר ללהיראות בו נפלא –  היא בעלת מותג הלבשה תחתונה משלה מאז שנות התשעים הנושא את השם "Elle Macpherson Body", הנמכר בבתי כלבו ואתרים נחשבים כדוגמת Net a Porter, וכולל בגדי ים, פיג'מות יוקרתיות ומגוון חזיות תחרה חלומיות.

החופשה הפוטוגנית האחרונה שלה גם גילתה לנו משהו מעניין – מקפירסון ממש אוהבת להצטלם עם הגב למצלמה, מה שנותן לתמונות אווירה חולמנית מהורהרת ולא שגרתית.

ואם כבר אל מקפירסון בביקיני, זו הזדמנות מעולה להזכיר שבמשך שנים רבות, עד שהגיעה היידי קלום וגנבה ממנה את התואר בחוצפה, כינוייה בתעשיית האופנה ומחוצה לה היה "הגוף" (The Body).

הטייטל המחמיא ניתן לה בשנות השמונים על ידי מגזין Time, ומאז הכינוי דבק בה. אם יש משהו שהתמונות האחרונות מוכיחות, זה שהיא עדיין ראויה לתואר הכבוד.

נראית מדהים גם עם בגדים (צילום: Aaron Davidson; Getty Images)

נראית מדהים גם עם בגדים (צילום: Aaron Davidson; Getty Images)

מקפירסון עם אווה הרציגובה, עוד דוגמנית עבר שהתבגרה מדהים (צילום: Andreas Rentz; Getty Images)

מקפירסון עם אווה הרציגובה, עוד דוגמנית עבר שהתבגרה מדהים (צילום: Andreas Rentz; Getty Images)


השאירו תגובה