בידנו אור ואש: מניקור מיוחד לחנוכה

הקץ לסופגניות ולביבות. החג הזה מקשטים את הציפורניים במניקור אדום, כתום ומלא להבות. ככה עושים שמונה ימים של חנוכה בעשר אצבעות

מאת  | ‏ 15 דצמבר 2014
חנוכה שמח!  (צילום: גולדי פורמן)

חנוכה שמח! (צילום: גולדי פורמן)

אמנם חג החנוכה הוא אחיו הפחות אופנתי של כריסמס, אבל זה לא אומר שאי אפשר למצוא קצת השראה מעלילות המכבים. כתום, אדום והרבה להבות הם שמרכיבים את המניקור החגיגי הזה. עכשיו צריך שהלק ישרוד שמונה ימים, ובאמת יהיה פה נס.  

באנח חושך לגרש (צילום: גולדי פורמן)

באנח חושך לגרש (צילום: גולדי פורמן)

| חומרי העבודה |

חומרי העבודה (צילום: גולדי פורמן)

חומרי העבודה (צילום: גולדי פורמן)

שלב 1: Base Coat – נמרח שכבה של בסיס לק, שתגן על הציפורניים ותמנע את הכתמתן. אני השתמשתי ב- Seche Clear –Crystal Clear Base Coat.

שלב 2: צבע בסיס – נמרח על הציפורניים 2 שכבות לק בצבע כתום בוהק. אני השתמשתי בכתום ניאוני של סינפול Sinful Colors – Summer Peach.
נמתין לייבוש מלא של שכבת צבע הלק הכתום.

שלב 3: משולשי סלוטייפ – כדי ליצור את מראה הלהבות, נשתמש ברצועת סלוטייפ רגיל, אותה נגזור למשולשים בגדלים שונים ובצורות שונות.
הערה: גם אם המשולשים אינם מדויקים זו לא תהיה בעיה! החשוב הוא השפיץ של המשולש ומיד תבינו מדוע.

שלב 4: יצירת התבנית – כעת נניח על הציפורן את משולשי הסלוטייפ שגזרנו באופן שמכסה אחת את השנייה באופן חלקי ורנדומלי, אך בכיוון זהה, כששפיץ המשולש פונה כלפי בסיס הציפורן.
הסוד הוא: להקפיד בעת הנחת משולשי הסלוטייפ על יצירת מראה זיג-זג, כדי שתיווצר האשליה של סימני נשיכות שיניים.
טיפ: זכרו את סדר הנחת המשולשים על כל ציפורן.

שלב 5: אדום לוהט – כעת נמרח מעל כל הציפורן (כולל הסלוטייפ) לק בצבע אדום לוהט בשתי שכבות. נקפיד ונוודא שהצבע האדום מכסה באופן אחיד את כל שטח הציפורן. אני השתמשתי בלק אדום קלאסי ונועז של סינפול Sinful Colors – GOGO Girls.

שלב 6: הסרת משולשי הסלוטייפ – כעת נסיר במהירות ובזהירות את משולשי הסלוטייפ  בניגוד לכיוון מריחת הלק. נתחיל בהסרת המשולש העליון ביותר שהנחנו עד למשולש התחתון. (בשביל זה רצוי לזכור את סדר ההנחה)

שלב 7: Top Coat – נמרח על הציפורניים שכבת מייבש לק, שתקצר את זמן ייבוש היצירה ותשמר אותה לאורך זמן. אני השתמשתי במייבש הלק של סשויט – Seche Vite Dry Fast Top Coat.

שלב אחר שלב (עיצוב: גולדי פורמן)

שלב אחר שלב (עיצוב: גולדי פורמן)

 >> לבלוג של גולדי פורמן

השאירו תגובה