חדשות FF

סודות היופי: כך התארגנו הכוכבות הגדולות למט גאלה

רגע לפני שנכנסו ללימוזינות שלקחו אותן היישר לאירוע הכי חשוב בתעשיית האופנה, הסלבס התארגנו במשך שעות ארוכות (ודי מייגעות) עם הסטייליסטים, המאפרים ומעצבי השיער האישיים שלהן. את כל ההמולה הזו הן דאגו לתעד היטב באינסטגרם כדי שגם אנחנו נדע – אף אחת לא קמה ככה

מאת  | ‏ 3 מאי 2017

סטלה מקרטני וקייט הדסון עושות מסיכת זהב לפני השטיח האדום החשוב מכולם (צילום: אינסטגרם stellamccartney)

סטלה מקרטני וקייט הדסון עושות מסיכת זהב לפני השטיח האדום החשוב מכולם (צילום: אינסטגרם stellamccartney)

משהו נפתח בשנים האחרונות אצל הכוכבות ההוליוודיות. אם פעם הן דאגו להיראות כמו אלות השוכנות באולימפוס שהתעוררו בבוקר עם שיער מושלם והיילייטר מדויק על עצמות הלחיים, היום הן כבר לא מסתירות את המאמץ הכרוך בכך ואת הכפר השלם שנדרש בכדי להפוך אותן ליצירות מושלמות על השטיח האדום.

הודות לרשתות החברתיות שכוכבות רבות אוהבות להשתעשע בהן, נוצר ז'אנר חדש בתיעוד מאחורי הקלעים – בלי זוויות מחמיאות, בלי תאורה מתוחכמת ובלי שורה של יחצ"נים – רק הסלבס והמצלמה הקדמית של הטלפון. חלק מהתמונות נמחקות אחרי 24 שעות, חלק נשארות איתנו לעד.

כמו בטקסי האוסקר וגלובוס הזהב האחרונים, גם הפעם הכוכבות דאגו ליידע את העוקבים שלהן אחר הנעשה בחדרי המלון בו התארגנו למט גאלה. בחלוקים מפנקים, עם מסיכות פנים יקרות וחמישה אנשי מקצוע שמסדרים אותן לפני האירוע החשוב ביותר בתעשיית האופנה, הפער ביניהן לשאר אנשי התמותה הוא קטן מאי פעם.

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

 

A post shared by Alexa (@alexachung) on

 

A post shared by Charlotte Tilbury (@ctilburymakeup) on

 

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

 

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

 

A post shared by Gabriela Hearst (@gabrielahearst) on

 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

A post shared by The Wall Group (@thewallgroup) on

 

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

 

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

 

A post shared by ALEXANDER WANG (@alexanderwangny) on

השאירו תגובה