איט גירלס

החברים הכי טובים: עם מי הדוגמניות מתכרבלות בלילה?

ממש כמונו, בני האדם הפשוטים, גם דוגמניות העל יודעות שהחברות הכי טובה היא זו עם הכלבים. אלה החיות ברות המזל שהולכות לישון עם קנדל ג'נר, מירנדה קר וג'יזל

מאת  | ‏ 12 ספטמבר 2017

הוא אפילו לא יודע (צילום: אינסטגרם, mirandakerr)

הוא אפילו לא יודע (צילום: אינסטגרם, mirandakerr)

ידוע שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, ולמרות שהסופר-מודלס שייכות למעגל סגור ובעל מעמד על-אנושי כמעט, מסתבר שגם עליהן הכלל הזה לא פסח. כי בין צילומי קטלוגים לצעידות נחושות על המסלול גם הן צריכות מישהו לצאת אתו לטיולים אל מול השקיעה ולחבק בלילות הקרים.

למירנדה קר יש יורקי קטן בשם פרנקי, טיילור היל מטפחת חברות קרבה עם טייט המתולתל, ג'יזל בונדשן חולקת את חייה עם לואה, סקובי ופלאפי, קייט אפטון מטיילת עם הארלי כשהיא נועלת עקבים, קנדל היא דודה גאה לנורמן ובמבי ג'נר ורק לניבר מדר יש בכלל חתול. אלה ככל הנראה החיות הכי ברות מזל בעולם.

 

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

 

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

 

A post shared by Nina Agdal (@ninaagdal) on

 

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

 

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

 

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

 

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

 

A post shared by Lara Stone (@lara_stone) on

 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

 

A post shared by Lara Stone (@lara_stone) on

 

A post shared by Nibar Madar (@nibarmadar) on

השאירו תגובה