איט גירלס

מאמה מיה: על היאכטה עם האיט גירלס האיטלקיות

קחו את שש הפאשניסטות הגדולות של איטליה, תארזו להן בגדי ים קטנים, שלחו אותן לחופשת קיץ חלומית על יאכטה בסרדיניה ותקבלו את סדרת תמונות האינסטגרם הכי מעוררת קנאה שראיתם לאחרונה. כי למה שנבהה בכל היופי הזה לבד?

מאת  | ‏ 9 יולי 2017
 

A post shared by Chiara Capitani (@chiaracapitani) on

אנחנו רגילים לראות אותן חנוטות בבגדי מעצבים, עקבים ואקססוריז בשבועות אופנה בינלאומיים. גם הפיד היומיומי שלהן מוקפד ומחושב מקצועית עד לאחרון הפרטים. אבל כפי שמעידות הרשתות החברתיות, אליטת הבלוגוספירה האיטלקית התאספה בימים אלו בסרדיניה הציורית לחופשת קיץ מלאה בעור שזוף ומעט מאוד בגדים.

קחו לדוגמה את ג'ורג'יה טורדיני, המנהלת האמנותית והמייסדת המשותפת של המותג הרותח The Attico, שרק בשבוע שעבר עטתה עיצובים של בתי אופנה כמו נינה ריצ'י לשבוע אופנת הקוטור בפריז, וברגעים אלו מעלה תמונות חופשת יאכטה מהפנטות יחד עם ה"סקווד" האופנתי שלה, הכולל את אחותה ג'וליה, ה"חצי" המקצועי שלה ג'ילדה אמברוסיו, המעצבת קיארה קפיטני, הסטייליסטית דילטה בוניוטי ומעצבת הנעליים אמינה מואדי.

 

A post shared by Giulia Tordini (@giuliatordini) on

שש האיטלקיות מוסיפות גלאם שזוף לחופשה הפוטוגנית הזו שכוללת הרבה ים כחול עמוק, בגדי ים מעוצבים, משקפי שמש גדולים, וכפי שהתמונות מעידות – גם הרבה מאוד צלחות של פסטה.

מעבר לאריזה פרטית של פריטי החופשה החביבים על כל אחת מהפאשניסטות, כנראה שהחבורה האופנתית השקיעה מחשבה גם בפריימים משותפים מתואמים, ועל כך תעיד סדרת התמונות בהן כולן נראות בבגדי ים כחולים של המותג הרותח Solid & Striped

 

A post shared by Chiara Capitani (@chiaracapitani) on

תחת ההאשטג sardiniamermaids# תוכלו למצוא חלק מהתמונות של החופשה האופנתית של החבורה הוויראלית הזו, שנותנת פייט לא מובן מאליו גם לחופשות של מגה-סלבריטאיות כמו קנדל ג'נר והאחיות חדיד. כמובן שגם את "מלתחת היבשה" הקפידה החבורה לרפד בפריטי ערב שיותירו את האפקט הנכון על קטגוריית הסטוריס באינסטגרם, ומבט מהיר מגלה שמלות סליפ אווריריות, פריטי פאייטים ותכשיטי סטייטמנט מנצנצים.

כשמוסיפים לחבילה הזו הרבה אלכוהול ושעות של רביצה בשמש, שייט וארוחות במסעדות מקומיות מתקבלת גלויה קסומה שלשכת התיירות של סרדיניה יכולה הייתה רק לחלום עליה.

 

A post shared by Giulia Tordini (@giuliatordini) on

 

A post shared by Giulia Tordini (@giuliatordini) on

 

A post shared by Amina Muaddi (@aminamuaddi) on

 

A post shared by Giulia Tordini (@giuliatordini) on


תמונות מחופשות אחרות של החבורה האיטלקית הזו, כי זה ממש לא קטע חד פעמי:

 

A post shared by Chiara Capitani (@chiaracapitani) on

 

A post shared by Diletta Bonaiuti (@dilettabonaiuti) on

 

A post shared by Giorgia Tordini (@giorgiatordini) on

 

A post shared by Gilda Ambrosio (@gildaambrosio) on

 

A post shared by Amina Muaddi (@aminamuaddi) on

 

A post shared by Giulia Tordini (@giuliatordini) on

 

A post shared by Giorgia Tordini (@giorgiatordini) on

 

A post shared by Chiara Capitani (@chiaracapitani) on

השאירו תגובה