דעות

שגרה זה רע: בר רפאלי ונועם טור הפכו לזוג נשוי

עם טרנינגים מהוהים ולוק של מדריכי כושר, צמד הפרזנטורים של "פוקס" נראה כמו תמרור אזהרה לסוף הבורגני שממתין לכולנו | נטע חוטר מתגעגעת לפרסומות של יודה ויעלי שצונזרו כי היו יותר מדי סקסיות

מאת  | ‏ 15 אוקטובר 2011
קמפיין חורף של פוקס

אז מי אוסף היום את הילדים מהגן? בר רפאלי ונועם טור בקמפיין חורף 2012 של פוקס | צילום: יחצ

עוד עונה, עוד קטלוג מעופש של "פוקס" בכיכובם של נועם טור והמחצב הלאומי שלנו, ברפאלי. גם בו הם נראים חייכנים, שזופים ובריאים, אבל גם משעממים ועציים כחטיף אנרגיה. והם לא לבד – "פוקס" תמיד ייצרו בגדים יומיומיים במחירים שווים לכל נפש, אבל איכשהו עם הזמן הקולקציות שלהם הפכו ליותר צ'יפיות ופחות לגיטימיות, ואיתן גם הקמפיינים הנלווים, שבשנים האחרונות מרגישים חיוניים ויצירתיים כאישורי ניכוי מס.

קמפיין חורף של פוקס

שמעתי שיש דיל על דירת 4 חדרים במודיעין. קמפיין חורף 2012 של פוקס

פעם, אתם בטח זוכרים, היה איזשהו זוהר שנלווה לפוסטרי הענק של הפרזנטורים שלהם ולפרסומות הטלוויזיוניות. למעשה, היו ימים שבהם הפרסומות של פוקס היו מצונזרות (לפחות בתקופת יודה לוי ויעל בר זוהר). היה בהן משהו שניסה להיות נועז וחתרני, או לפחות לא כלל ליפסינק על "פוראבר יאנג" ואסוציאציות לפילאטיס מכשירים. בקטלוג החדש, בואו נודה, הדבר הכי נועז שבר ונועם עושים זה לעמוד ולחייך בטרנינגים מהוהים כצמד מדריכי כושר עליזים.

| כירבוליות וטרנינגים מול המסך |

אז זהו? נגמר ההאנימון? האם נידונו לנצח של כירבוליות פליז וטישרטים עם כיתובים חסרי משמעות? אולי המתח המיני האפסי בין בר ונועם מגביל את האפשרויות לפרובוקציה, אבל מה עם סתם קצת גלאם? בהתייחס לנרטיב הפרסומי השחוק של בר ונועם כזוג, אז הזוגיות הזאת היא עייפה. שגרה מאולצת, נוחה ולא מפתה. יכול להיות שככה כולנו נגמור בסוף? במוות בורגני מרופט, שאם על בר לא נראה טוב אז בטח שגם לא עלינו?
פוקס חייבים להחזיר את הריגוש למערכת היחסים הזאת. בין בר לנועם, בינינו לבינם. שום דבר קיצוני, אין צורך להחליף את בר רפאלי באמנדה נוקס, אבל קצת מקוריות ותעוזה בקמפיינים, אולי אפילו טיפונת בקולקציות, אולי יחזיר גם את החשק להיכנס לחנות.

קמפיין חורף של פוקס

מהזוגות האלה שמעלים תמונת פרופיל משותפת לפייסבוק. קמפיין חורף 2012 של פוקס

קמפיין חורף של פוקס

הכסף הלך על הפרזנטורית אז חוסכים בלוקיישן. קמפיין חורף 2012 של פוקס

קמפיין חורף של פוקס

כל משפחה צריכה כלב. קמפיין חורף 2012 של פוקס