אימפריית השקיעה: טרנד האיפור היפה שיתאים לכולן, באחריות

זה אולי נשמע מסובך, אבל אין סיבה לבהלה – איפור בהשראת שקיעה קיבל אישור מהנשים האופנתיות ביותר בעולם, ועכשיו תורנו לנסות בבית. עם גוון אחד או פלטה שלמה, סופר-מושקע או תוך דקה-שתיים: ככה יראו העיניים שלכן בקיץ 2021

מאת  | ‏ 13 מאי 2021
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Omer Nudelman (@__omernudelman__)

בתקופת השיא של סרטוני הטוטריאל ביוטיוב, פלטות צלליות בגוונים חמים היו ה-מוצר לשים עליו את הידיים. מאנסטסיה בברלי הילס ועד נטשה דנונה – כל מותגי האיפור הוציאו פלטות קטנות בגוונים חמים בלבד או פלטות גדולות יותר עם רוב של גוונים חמים ומעט גוונים ניטרליים או קרים בשביל הוורסטיליות.

אחת הסיבות העיקריות שהגוונים החמים כבשו את המתאפרות החובבות היא שהם נחשבים למחמיאים אוניברסלית, ללא קשר לגוון העור או צבע העיניים. מאז, הספקנו כבר לחזור ולאמץ את הגוונים הקרים ולהבין שבמקרים מסוימים הם מחמיאים יותר (למשל, על בעלות עיניים חומות), אבל נראה שקיץ 2021 מחזיר את צלליות הגוונים החמים בכל הכוח, עם השראה אחת פופולרית מאוד מהטבע – השקיעה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell)

איפור עיניים שמושפע מהשקיעה נשמע מורכב בתיאוריה, אבל האמת היא שאף אחד לא מצפה מכן לצייר גרדיאנט שקיעה מושלם בחמישה גוונים על העפעף. השקיעה היא השראה כללית, כשכל אחת יכולה להתאים את היישום לרמת המקצוענות או החשק שלה. תוכלו להסתפק בגוון אחד של כתום, ורוד או ברונזה שמטושטש על גבי העפעף כולו ואפילו על העפעף התחתון, או לעשות גרסה של איפור עין מעושן עם כמה גוונים.

בטקס האוסקר האחרון היה ניתן לראות את מראה איפור השקיעה על ריס ווית'רספון עם גוונים של בורדו ונחושת ועל הזמרת והשחקנית אנדרה דיי שאופרה בגוונים מטאליים של ברונזה, נחושת וזהב. שתיהן גם לבשו שמלות בגוונים מתאימים למראה – ריס באדום ואנדרה בזהב. כוכבות אחרות שיישמו את המראה לאחרונה הן דואה ליפה, היילי ביבר וזנדאיה, כך שנראה שיש עליו חותם מהנשים האופנתיות ביותר בעולם.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Zendaya (@zendaya)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@tamie_lawson)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Libar Balilti (@libarbalilti)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by NYANE (@nyane)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ALISSA (@alissajanay)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by EDEN FINES (@edenfines)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Andra Day (@andradaymusic)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Model Malay (@modelmalay)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

  • מה זה שווה אם אתה מוריד לה את האיפור ורואה שהכל בלוף? תבואו נטורל כמונו הגברים אל תשימו מסכה.

    מאת: ליאור |‏ 1 ביוני 2021 | 14:37
  • שכחתם לרשום פוטושופ

    מאת: Gil |‏ 21 במאי 2021 | 01:01
  • השם יעזור!!!!! מה קשורה החושפנות למראה איפור. הפנים, מה????? בושה וחרפה, במיוחד לבנות ישראל אשר אין להן בושה ואני אישה ונגעלת מחוסר הבושה ורק דעו לכם שפרוקטיבי זה הכי איכסי

    מאת: . |‏ 20 במאי 2021 | 05:07
  • לא הבנתי את הכתבה, לקחתן משופצות פלסטיקיות שחלקן עם איפור קבוע, מטפלות בטיפולים הכי יקרים וטובים שיש ושמות מעט איפור? אממ זה די הגיוני.. פעם הבאה שימו אישה "רגילה", תודות, קוקי.

    מאת: משתמש אנונימי (לא מזוהה) |‏ 18 במאי 2021 | 10:57
  • מוגזמות, אף אחת לא גורמת לזה להיראות נחוץ.

    מאת: דניאל |‏ 16 במאי 2021 | 01:16
  • כולן מאופרות למשעי
    אופרו על ידי טובי המאפרים
    בנוסף עבודת פוטו שופ

    מאת: מאופרת למשעי |‏ 14 במאי 2021 | 22:47
  • מה שמתם לי תומנות של נשים שמאופרות ע״י מאפשר מקצועי ?
    במקום לשים הסבר עם תמונות על איך לעשות את זה ?
    לא יודעת מי ערך את הכתבה אבל זה פשוט עלוב.

    מאת: מה ? |‏ 14 במאי 2021 | 00:12
  • ילה מספיק כבר עם החארטות והסרטים שאתם מכניסים לכל הנוער הצעיר.
    פוטושופ חברים והרבה הההה הבחורות האלה לא תזהו אותן ברחוב רחוק מאוד ונרדש, הרבה יותר מצללית חומה

    מאת: טרנד הפוטושופ |‏ 13 במאי 2021 | 23:13

השאירו תגובה