לא האמנו שהמכנסיים האלה יחזרו, אבל בקרוב כולם ילבשו אותם

מכנסי ה"שק המהודק" משלבים בין מראה מחויט לאווירה סטריטית בועטת, ונותנים פייט לג'ינס הסולידי. נכון שהם קצת טריקיים ולא פשוטים ללבישה, אבל יש לנו כמה הצעות הגשה

מאת  | ‏ 18 אוגוסט 2019
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vanessa Hong (@thehautepursuit) on

בדיוק בזמן הזה בשנה בו אפשר לשקול מחדש לבישה של מכנסיים ארוכים, משתלבת לה אופציה לא ממש צפויה. היא לא מתאימה לכל מבנה גוף, ומחייבת לבישה נכונה – אבל כשהיא מאומצת ביד עדינה היא הופכת לאופנתית ואפילו למחמיאה.

בשבועות האחרונים מכנסי הבאגי המחויטים, שמציגים גזרה רחבה שנאספת אל המותן באמצעות מספר קפלים, הפכו לבחירה המועדפת על ידי לא מעט מובילות אופנה. אפשר לראות איך מכנסי ה"שק המהודק" מאומצים בעיקר בשילוב עם חלקים עליונים צמודים במיוחד, כאנסמבל בין-עונתי מוביל.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by The Styleograph (@thestyleograph) on


המכנסיים המדוברים לא ממש נופלים לאף משבצת אופנתית, ומעניקים מראה מעורבב סגנונית. הם מצד אחד מפלרטטים עם המלתחה המחויטת (בעיקר בזכות קו המותן המודגש) אבל מרפרפים גם למראה סטריטי וזרוק מעט. יותר מהכל, הם מביאים עמם גל נוסטלגיה ומראה וינטג'י של סוף שנות השמונים ותחילת שנות התשעים.

הסקאלה הצבעונית המלווה את המראה הזה נצמדת בעיקר לגווני הכאמל והבז'. כך נוצר חיבור גם למראה המדים הצבאי שהפך פופולארי כל כך בעונות האחרונות. המיקס הסגנוני הזה מאפשר ורסטיליות רבה בלבישה, ומתחבב על פאשניסטות רבות שמחפשות גזרות חדשות להתנסות בהן. בזארה למשל כבר אפשר לראות איך הטרנד משתלט על הקולבים ומפיץ את עצמו באמצעות המכורות.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) on


עוד חיבור מוצלח של המכנסיים האלה הוא עם קטגוריה טרנדית נוספת – הלא היא בגדי הגוף. כשמשדכים את המכנסיים בגזרה הרפויה לבגד גוף שאוסף ומדגיש את פלג הגוף העליון נוצר מראה מאוזן ומדויק. מכיוון שמדובר בפריט שמתאים גם בול לעונת הסתיו, יש לנו תחושה שנראה עוד הרבה ממנו על המדפים ובפיד האינסטגרם.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blanca Miro Scrimieri (@blancamiro) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@livia_auer) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by FASHIONKILLS (@svedae) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by persephonevint (@persephonevint) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by persephonevint (@persephonevint) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Molly Blutstein (@accidentalinfluencer) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adenorah (@annelauremais) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@livia_auer) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by FASHIONKILLS (@svedae) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

השאירו תגובה