עם כתר יהלומים ושמלה של H&M: המלכה לטיסיה עוצרת נשימה

מלכת ספרד נפגשה עם חברי בית המלוכה השוודי בלוק שנראה סופר-יקר, אבל טמן בחובו הפתעה: השמלה היפהפייה שלבשה הגיעה מהרשת הפופולרית שכולנו קונים בה, ועלתה 499 שקלים בלבד. אין ספק שהיא יודעת להחזיק כל בגד, אבל כאן מדובר בבחירה מוצלחת במיוחד

מאת  | ‏ 25 נובמבר 2021

אם היינו חייבות לבחור בת מלוכה אחת שהיא המתלבשת הטובה ביותר מכל בנות משפחות המלוכה בעולם, כנראה שהיינו בוחרות במלכה לטיסיה של ספרד. דיאנה היא כמובן אייקון נצחי, אבל בין בנות המלוכה שעדיין איתנו, ללטיסיה יש את הסטייל העקבי והמעניין ביותר, עם יכולת מופלאה לבחור את הגזרות הכי מחמיאות ומודרניות וחוש סטייל שגורם גם לפריטים מרשתות עממיות להיראות עליה יוקרתיים.

השבוע לטיסיה התארחה בערב גאלה שנערך על ידי משפחת המלוכה השוודית, והגיעה לשם עם שמלה שהפילה לנו את הלסת – לפני ובמיוחד אחרי שגילינו מאיפה היא.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Royals Families (@royals_.family2)

מדובר בשמלת טול יפהפייה עם משחקי שקיפויות וכיווצים, שנקשרת בגב עם סרט משגע ומשלבת בין רומנטיקה רכה לאדג', בעיקר הודות לגוון הכחול כהה. את השמלה כבר לא תוכלו להשיג בחנויות, אבל לפני שנתיים היא הייתה חלק מקולקציית conscious המתחשבת בסביבה של H&M, ועלתה 499 שקלים בלבד – מחיר גבוה יחסית לרשת, אבל בהחלט נגיש עבור פריט שנוצר עם התחשבות בסביבה ובוודאי עבור שמלה לאירוע מלכותי.

זאת לא הפעם הראשונה שלטיסיה בוחרת בפריט מהקו המצוין הזה של H&M, שההופעה הזכורה ביותר שלה בבגדי הקולקציה הייתה בסוף 2019, כשלבשה חצאית בגזרה גבוהה של המותג יחד עם גופייה לבנה, וגם אז הצליחה לסחרר אותנו.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by A Tiara A Day (@a.tiara.a.day)

אגב, היא גם לא בת המלוכה הראשונה שבוחרת בשמלה הנפלאה הזאת. הנסיכה ויקטוריה משוודיה לבשה אותה בשנה שעברה לתמונות הרשמיות של חגיגות יום הנישואים העשירי שלה, רק שבמקרה שלה נוספו לשמלה שרוולים קצרים מאותו בד טול שקוף, שלא גרעו מהיופי שלה אפילו במעט.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eugenia Garavani (@eugeniagaravani)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Princess Sofia (@_hrh_princess_sofia_)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by HELLO! Turkiye (@hellodergisi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Casa Real de Espana (@casarealdeespana)

השאירו תגובה