קים מציגה: הבגד גוף הכי צמוד וחשוף שראינו אי פעם

קים לא משאירה את האאוטפיטים היותר פרובוקטיביים במלתחה לאירועים חגיגיים ושלפה אחד כזה ללנאץ' בעיר עם אחותה. הפעם היה מדובר על בגד גוף מינימליסטי ביותר וחושף גב ומכנסיים בגזרה גבוהה מבית בלנסיאגה

מאת  | ‏ 12 יוני 2019

קים, מכנסי הבלנסיאגה והבגד גוף (צילום: splash news)

קים, מכנסי הבלנסיאגה והבגד גוף (צילום: splash news)

אף אחד לא באמת ציפה שקים קרדשיאן תחכה ל-21 ביוני, התאריך בו ייחשף ליין מוצרי הטיפוח לגוף שלה, כדי לייצר כותרות. כשאת בת קרדשיאן, גם סתם ארוחת צהריים קז'ואלית בלוס אנג'לס הנעימה היא הזדמנות מצוינת לייצר הדים בינלאומיים.

כמנהגה, קים לא משאירה את האאוטפיטים היותר פרובוקטיביים במלתחה לאירועים חגיגיים ושלפה אחד כזה לדייט עם הסיס קלואי והאנטוראג' הרגיל של עשרות עדשות צלמים. בתפריט: בגד גוף חושפני ומכנסיים צמודים להפליא. לא בתפריט: חזייה.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

חיבתה של קרדישאן לצבעים טבעיים ממשפחות הכאמל והניוד ידועה. הפעם היא לקחה אותה לאקסטרים חדש בטוטאל לוק שכלל בגד גוף מינימליסטי ביותר וחושף גב ומכנסי ספנדקס בגזרה גבוהה מבית בלנסיאגה. לחתימת הלוק היא בחרה בפריט טרנדי נוסף- כפכפי אצבע על עקבים בגוון שקוף ותיק מיקרו שממדיו הקטנים רמזו על כך שלא מתחבאת בו החזייה שנשכחה.

למרות הפטמות הזקורות שגרמו לעניין מוגבר, מדובר בלוק שתואם מאוד את הקו האופנתי של קים – צמוד מאוד, ניודי מאוד, ומאוד לא ממלכתי. מי שהוכתרה כ'מלכת הניוד' וזו שההשפעה הניודית שלה הגיעה אפילו למשפחת המלוכה, בסך הכל הוסיפה עוד לוק שייזכר לתמיד לגלריה הניודית שלה. רק נותר לקוות שבמסעדה לא היה קר.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by THE KARDASIANS(fan page) (@cutiekardashians) on

השאירו תגובה